Aktywacja systemu Windows Xp - piracka kopia

Witam. Jestem posiadaczem LEGALNEGO systemu windows xp HE . I mam taki problem otóż nie mogę już aktywować systemu na swoim kluczu więc jakiś już czas aktywuje go przez telefon podając identyfikator. Miesiąc temu było wszystko cacy. A tu dzisiaj po formacie ku mojemu zdziwieniu automat mówi mi iż mam piracką wersje systemu. Co mam z tym fantem zrobić ?

Nie wiem co się dzieje. Zapewniam że windows jest 100% legalny, nic nie grzebałem i jest ok

Zadzwoń do Microsoftu i powiedz jaka jest sprawa że tyle aktywacji było, nie było problemu a tu nagle. A jak będziesz już po aktywacji, to zapoznaj się z tym artykułem:

http://morfiblog.cba.pl/index.php/2010/ … indows-xp/

Będziesz miał w przyszłości mniej problemów.

Zadzwoń do pomocy technicznej:

http://support.microsoft.com/gp/cu_sc_s … lephone/pl

zmieniałes coś w kompie???płyte głowna,karte graficzna albo dysk?? XP Home wysyła jakieś dane do Microsoftu i jak coś wymienisz to oni to potem jakoś wyłapują że to nie jest ten sam komputer

Nie … nic nie zmieniałem. Jest jakiś email dzięki któremu moge się porozumieć z konsultantem ? zależy mi na emailu nie na telefonie !

https://support.microsoft.com/oas/defau … ct=1&sd=gn

Dobra już działa :wink: Nie wprowadzałem wcześniej klucza gdyż byłem pewny że nie zadziała. Tymczasem wprowadziłem go ale wziąłem aktywacje telefoniczną ( wcześniej ją brałem bez podawania klucza [był inny identyfikator]) Wygenerowało mi nowy i wszystko hula :wink: Co nie zmienia faktu że wcześniej bez podawania klucza wszystko było cacy. Nie wiem czemu tak się stało i dostałem tylko nerwów ale wyszło dobrze i trzeba się z tego cieszyć.

Pozdrawiam tych którzy chociaż w najmniejszym stopniu chcieli mi pomóc :wink: