Aktywacja Vista Promotional Kit

Witam,

dziś chciałem się zabrać za instalację Visty, tej z roczną licencją. Moje pytania są takie:

  1. Żeby otrzymać klucz CD najpierw muszę się zarejestrować na stronie www.registerwindowsvistasp1.com przy użyciu mojego PINu który jest w kopercie z płytą?

  2. Jak duża musi być partycja pod Vistę? 24GB starczy?

  3. Jak aktywować tę Vistę (NFR)?

  1. 24GB spokojnie wystarczy.

1.TAK

2.TAK

3.Zainstalowac system z klucza ktorego przesylaja na e-mail i jak zainstalujesz sytem w moj komputer wziasc wlasciwosci jak sie pokaza jest tam opcja aktywuj system po tym czasie rozpoczyna sie rok!!

Dziękówa :slight_smile:

nie ma za co:)

Jeszcze jedno pytanie dość głupie bo nie raz instalowałem system ale czy podczas instalacji Visty mogę sobie spokojnie jedna partycję pod instalkę wybrać czy muszę coś cudować z tworzeniem od nowa partycji?

mozesz:P

Formatujesz i instalujesz na 1 partycji.

Pytanie to było wiem dość lamerskie:P ale do czynienia z Vistą miałem tylko w budzie na swoim nigdy nie instalowałem:P i nie wiedziałem czego można się spodziewać:P ile mniej więcej trwa instalacja?

Zależy od szybkości kompa, ale jakieś 30-40min.

PS. Może nie uwierzycie ale mi XP instalował się 15min :stuck_out_tongue: :P.

Damn it 30min wyjęte z życiorysu:P

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony szybkością Visty z SP1…tylko po spolszczeniu nie wszystko jest po Polsku:(

wszystko tylko tam gdzie sie ustawia jezyk trzeba takie cos przestawic i bedziesz mial wszystko jak usiade na viscie to ci powiem co trzeba ustawic

Witam serdecznie,

a ja mam takie pytanie, jak to jest z tym rokiem? Aktywujemy winde i mamy rok użytkowania, ok. A jeśli po pół roku zrobię formata i zainstaluje ponownie ta Viste to czy znowu mam rok, czy tylko pół??

Dziękuję za zainteresowanie tematem i proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Zostaje Ci pół roku. Bo aktywacja systemu miała miejsce w określonym czasie.

krzekszen , Z tego co zauważyłem to norton dołączony z Windowsem, po tych 90 dniach można go wywalić i oczyścić i zainstalować i znowu masz 90 dni, ale już tak nie jest z dokupowanym nortonem, bo on się łączy z servkiem Symanteca i sprawdza ile jeszcze dni zostało.

a jeśli zaaktywuję ją rok po otrzymaniu paczki?

To chyba masz nadal rok od daty aktywacji…