Aktywacja visty

Nie wiem jak aktywować viste chciałbym to zrobić przez telefon podał by mi ktoś szczedgłułowe instrukcje co do tego?? I ile kosztuje polaczenie??

A nie lepiej za pomocą internetu (jednego kliknięcia) ?? Wybierasz Start->Control Panel->Sytem i tam na dole masz coś w stylu Activate Windows :slight_smile:

tak tylko jak mógłbyś mnie poinstruować dokłdniej

“Wybierasz Start->Control Panel->Sytem i tam na dole masz coś w stylu Activate Windows” - to chyba wystarczająca instrukcja…

tak mam cos takiego tylko jak to daje to wyswietla mi sie komunikat :

http://img443.imageshack.us/my.php?imag … led3jm.jpg

Jak dam to pierwsze to mi wyskakuje strona windows vista.

Jak dam drugie to mi każe wpisać klucz, to jak go wpisze to pisze windows sie aktywuje prosze czekac czekazm pare sekund i cos takiego:

http://img443.imageshack.us/my.php?imag … led9rd.jpg

Pisze że klucz jest w użyciu??

I proszxe mi powiedziec jak wyglada aktywacja przez telefon prosze podac mi instrukcje:(

Po prostu klucz który podałeś podczas instalacji został już użyty na inny komputerze do aktywacji. Lub twoja kopia systemu jest nie zbyt legalna…

W tym przypadku aktywacja przez telefon nie wiele pomoże - po prostu nie masz legalnego klucza do Visty.

=co znaczy nie wiele pomoze aktywacja nie bedzie wypełniona czy jak??

Powiem krótko: na tym kluczu nie masz szans na żadną aktywacje - czy to online czy przez telefon…

z kąd można zassać legalny klucz

Witam!

Legalny klucz dostaje się wraz z zakupem legalnego systemu i koniec.

Nie można go zassać (tzn można, ale my tutaj o tym nie rozmawiamy - jak chcesz kraść to radź sobie sam).

Lepiej nie kontynuuj tego tematu, bo sie Moderator wkurzy.

tzn pozostaje mi kupno visty w sklepie tak?

Dokładnie TAK… Nie ma innej możliwości !!

witam zassałem orginalny klucz ze strony microsoftu bez problemu sie aktywowało. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

P.S ile mam czsu na testowanie?? wersji RC1

Witam!

Chyba już nie można używać legalnie wersji RC1 i RC2 i żadnej Bety.

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. (licze na opinię aero)

remix mozesz mi podac jakas dobra strone ze sterami do visty bo bluetooth mi nie dziala ani tuner tv. znasz jakas strone??

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 13:27

i prosze mi powiedziec jaki antywiruc wybrac i jaki program do wypalani a pyłtek dvd i cd

Witam, wersja RC a raczej klucze do tej wersji wygasają z dniem 1 czerwiec 2007 :slight_smile:

Także jeszcze spokojnie mozna legalnie używać wersji RC .

mozna uzywac bety i rc do konca maja 2007

i pożniej co?? trzeba wziąśc nowy klucz??

nie, bo wszytskie klucze działają tylko do 1 czerwca 2007 :stuck_out_tongue:

Nie kombinuj juz nic, bo widać że interesuje Cię piracenie

nie prawad wierz mi stac mnie na orginalna wersje visty. Tzn po 1 czerwca mam 30 dni i po wersji rc tak. I wtedy nalezy zassac viste z półki sklepowej:D. W pieknym pudełku. A czy w czerwcu będą wersje oem??

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 14:02

aero prosze podaj mi jakies strony ze sterami do visty bo potrzebuje uruchomic bluetooth i tv tuner:D

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 14:03

i jaki anty wirus i program do nagrywania plytek cd i dvd do visty pasuje:D