Aktywacja Visty

Mam zamiar kupić legalną wersję Visty. Czytałem że po zainstalowaniu trzeba Viste aktywować. To prawda? Czy jest to trudne? Nie instalowałem jeszcze nigdy sam Windowsa i nie wiem jak to się robi. Lepiej dać kompa do np. Vobis żeby to zrobili czy jak?

Nie ma takiej potrzeby :slight_smile: otwierasz specjalne okienko, tam wpisujesz, jeśli chcesz, Twoje imię i nazwisko i dane adresowe (rejestracja systemu - nie musisz tego robić), sama aktywacja to tylko naciśnięcie jednego, moze dwóch guzików i już :slight_smile:

Jeśli dobrze pamiętam podczas instalacji można zaznaczyć automatyczną aktywację jeśli komputer ma połączenie z internetem. A nawet jeśli nie system przypomina o potrzebie aktywacji a to już kwestia 2óch kliknięć myszką.

A i jeszcze jedno pytanko. Jak bym chciał wymienić płyte główną i proca to musze kupić nową płyte?

no jak oem to teoretycznie tak ,ale praktycznie to dzwonisz do m$ i wciskasz kit babce, że była burza i płyta główna się spaliła i musiałeś wymienić

Jeśli kupisz wersję pudełkową systemu, to to Cię nie dotyczy :slight_smile:

Nie no tyle kasy nie mam. A przy formacie tak samo że mi się komp zapchał i reinstalowałem system?

Nie, przy formacie nie musisz dzwonic.