Aktywacja win 10 po aktualizacji z win 7

Szlag mnie trafia bo ponad miesiąc temu zaktualizowałem win 7 do win 10 i akurat od dwóch dni cały czas wyskakuje monit o aktywacji systemu.Dziwne bo aktywowałem od razu po aktualizacji. Kiedy wpisuje ponownie aktywuj to jest informacja ,że ten klucz nie działa a przecież nie wpisywałem żadnego klucza przy aktualizacji.Chcę wrócić ewentualnie do win 7 ale czy nie strace wszystkiego co mam zainstalowane.Proszę o pomoc.

W ciągu miecha możesz wrócić tak jak aktualizowałeś, bez utraty czegokolwiek.

System w trakcie aktualizacji sam się aktywuje.

Dzwoń do Microsoftu, infolinia jest darmowa, wyjaśnij w czym problem, pomogą ci.

Temat zakończony ! nic nie straciłem po powrocie do 7.Dziękuję.

A i owszem, straciłeś, nerwy i świetny system.

Za nic bym do gniota Win7 nie wrócił.

Bardzo dobra decyzja. Szkoda nerwów na ten niedorobiony system :slight_smile:

No cóż ja mam inne zdanie na temat 10. Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Całkiem żwawo chodzi i nie mam  z nim problemów, jak na razie. Długo się wahałem czy w ogóle go instalować. A to dzięki “fachowcom”, którzy odradzali bo…  . Zasada jest jedna tylko czysta instalacja pozwoli na sprawne i bezproblemowe ( przynajmniej u mnie) działanie. Jeszcze tylko zainstalować wypada programik do usuwania telemetrii czy innego szpiegowania i nie jest źle.

Niedorobiony to jest win7 skoro na SSD działa wolniej niż win10 na HDD.

jak się ma kiepski PC lub nie umie zainstalować dobrze systemu to takie bajki się potem pisze na forach :slight_smile:

To samo mogę wywnioskować z twoich postów w tym wątku.

EOT.

Witam, no to brać tą 10 czy zostać przy 7? a z drugiej strony dobrego programu nie daje się darmo. Pozdrawiam

Ile osób tyle opinii, zainstaluj na próbę i sprawdź czy system będzie działać u ciebie poprawnie i czy spełni twoje wymagania.

Zawsze możesz w ustawowym terminie powrócić do 7 - jak Ci się 10 nie spodoba, ale nie sugeruj się komentarzami frajerów w stylu ‘’ jak masz starego kompa to…’’ lub nie ‘’ nie potrafisz aktualizować…’’ Na starych sprzętach gdzie stawiałem lub aktualizowałem - 10 dał im nowe życie, oczywiście nie obyło się bez różnych komplikacji. Aktualizację może bezproblemowo przeprowadzić nawet mało rozgarnięty człowiek - nic trudnego i strasznego. 10 to moim zdaniem dobry system.

Witam, to chyba spróbuję ale z kłopotami walę do Ciebie jak w dym. Pozdrawiam

W 100% się zgadzam aczkolwiek problemów nie napotkałem podczas aktualizacji kilkunastu komputerów.