Aktywacja win 10 po aktualizacji z win 7

(rencista) #1

Szlag mnie trafia bo ponad miesiąc temu zaktualizowałem win 7 do win 10 i akurat od dwóch dni cały czas wyskakuje monit o aktywacji systemu.Dziwne bo aktywowałem od razu po aktualizacji. Kiedy wpisuje ponownie aktywuj to jest informacja ,że ten klucz nie działa a przecież nie wpisywałem żadnego klucza przy aktualizacji.Chcę wrócić ewentualnie do win 7 ale czy nie strace wszystkiego co mam zainstalowane.Proszę o pomoc.

(daras28-82) #2

W ciągu miecha możesz wrócić tak jak aktualizowałeś, bez utraty czegokolwiek.

System w trakcie aktualizacji sam się aktywuje.

Dzwoń do Microsoftu, infolinia jest darmowa, wyjaśnij w czym problem, pomogą ci.

(rencista) #3

Temat zakończony ! nic nie straciłem po powrocie do 7.Dziękuję.

(daras28-82) #4

A i owszem, straciłeś, nerwy i świetny system.

Za nic bym do gniota Win7 nie wrócił.

(xomo_pl) #5

Bardzo dobra decyzja. Szkoda nerwów na ten niedorobiony system :slight_smile:

(Cuba43) #6

No cóż ja mam inne zdanie na temat 10. Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Całkiem żwawo chodzi i nie mam  z nim problemów, jak na razie. Długo się wahałem czy w ogóle go instalować. A to dzięki “fachowcom”, którzy odradzali bo…  . Zasada jest jedna tylko czysta instalacja pozwoli na sprawne i bezproblemowe ( przynajmniej u mnie) działanie. Jeszcze tylko zainstalować wypada programik do usuwania telemetrii czy innego szpiegowania i nie jest źle.

(daras28-82) #7

Niedorobiony to jest win7 skoro na SSD działa wolniej niż win10 na HDD.

(xomo_pl) #8

jak się ma kiepski PC lub nie umie zainstalować dobrze systemu to takie bajki się potem pisze na forach :slight_smile:

(daras28-82) #9

To samo mogę wywnioskować z twoich postów w tym wątku.

EOT.

(saylor13) #10

Witam, no to brać tą 10 czy zostać przy 7? a z drugiej strony dobrego programu nie daje się darmo. Pozdrawiam

(rgabrysiak) #11

Ile osób tyle opinii, zainstaluj na próbę i sprawdź czy system będzie działać u ciebie poprawnie i czy spełni twoje wymagania.

(En_der) #12

Zawsze możesz w ustawowym terminie powrócić do 7 - jak Ci się 10 nie spodoba, ale nie sugeruj się komentarzami frajerów w stylu ‘’ jak masz starego kompa to…’’ lub nie ‘’ nie potrafisz aktualizować…’’ Na starych sprzętach gdzie stawiałem lub aktualizowałem - 10 dał im nowe życie, oczywiście nie obyło się bez różnych komplikacji. Aktualizację może bezproblemowo przeprowadzić nawet mało rozgarnięty człowiek - nic trudnego i strasznego. 10 to moim zdaniem dobry system.

(saylor13) #13

Witam, to chyba spróbuję ale z kłopotami walę do Ciebie jak w dym. Pozdrawiam

(daras28-82) #14

W 100% się zgadzam aczkolwiek problemów nie napotkałem podczas aktualizacji kilkunastu komputerów.