Aktywacja Win 7, błąd 0xc004f003

Problem jest taki po przeinstalowaniu systemu nie można go poprawnie aktywować  gdy robie to przez i Internet otrzymuje komunikat o błędzie 0xc004f003 . Od razu uprzedzę pytania o legalność jest legalny zakupiony z komputerem działa przez trzy lata poprawnie . Jeśli ktoś wie jak pokonać problem prószę o pomoc.

Próbowałeś aktywacji telefonicznej, W oknie z błędem powinna być taka opcja. Dzwonisz do MS, podajesz wygenerowany nr. i otrzymujesz numer zwrotny, wpisujesz i powinno zadziałać, jak nie, to kontakt z współpracownikiem MS (będzie taka opcja).

przez telefon się aktywuje bez problemu tylko mnie zastanawia ta dziwna sytuacja bo nie krzyczy o inny klucz tylko wali taki błąd wiec chciałam wiedzieć na przyszłość co to takiego   

Jakaś zmiana hardware? U mnie występuje identyczny problem jak przełączę kartę WIFI USB na kabel Ethernet, system był aktywowany przez kartę WIFI, jak tylko ją wyjmę a włączę kabel to mam z miejsca “zdezaktywowany” system, komunikat identyczny jak Twój, rozwiązaniem w moim przypadku była podmiana MAC Adresu w karcie LAN na ten z karty WIFI :wink:

U mnie nic nie było zmieniane poza dostawcą Internetu ale to niema znaczenia no i staną ruter którego nie było . Ale to by było bardzo śmieszne i zakrawało by na paranoję ze strony kochanego Bila 

a aktywacja przypadkiem nie odbywała się przez router?

 

A co to ma do rzeczy?

pieszym razem nie teraz tak ale to jest absurdalne jeśli mam legalny system powinnam go zaktywować wszędzie chodź by w buszu nad amazonkę albo w d… murzyna abym miała dostęp do łącza w samym komputerze nie było nic zmieniane .

Godzina i data jest poprawnie ustawiona na komputerze?

poprawnie takie banały dawno posprawdzane

 

Widać jakiś banał nie został sprawdzony, jak prostej aktywacji Windowsa nie potrafisz zrobić. Z mojej strony EOT.

jeśli przeczytałeś po wyżej został zaktywowany telefonicznie i bez problemowo nie chce zrobić tego przez i Internet .  Zostaje pytanie dlaczego najprościej gdyby ktoś podał co oznacza ten błąd i by było jasne i proste jak drut .

Stosuję podobną metodę http://forum.dobreprogramy.pl/temat/403521-kopia-aktywacji-systemu-windows-7-windows-8-i-office-2010/ od lat, aktywuję system z backup offline :slight_smile:

http://tinyurl.com/0xc004f003

Problem nie jako został rozwiązany ale dopiero po telefonie do Microsoft  usłyszałam ze ten błąd oznacza nic innego jak nie zgodność klucza z warunkami umowy licencyjnej czyli ze klucz został wykorzystany dwukrotnie przez Microsoft dostał go jakiś producent komputerów powiedziano ze się to zdarza i pewnie ktoś niedługo dowie się ze też ma nielegalny system bo klucz został zablokowany  . Podano mi emaila na który przesłałam fakturę zakupu i  ID produktu   dostałam nowy klucz po godzinie niestety certyfikatu nowego nie dostane musze przechowywać dokument z Microsoft.

Drogi  Bachusie sprawa ta to nie banał ciekawa jestem czy jak by tobie się przytrafiło cos takiego to byś szybko rozwiązał problem. Reszcie bardzo dziękuje za pomoc. 

Sprawa rzeczywiście dziwna - czy laptop to ten ze stopki (ASUS P5QL-E)? Jeszcze nie słyszałem, aby się działy takie cuda z kluczem SLICowym, może MS szykuje się do bycia uperdliwym w stosunku do Windows 7.

sprawa rozwiozana

Problem oznaczony jako “rozwiązany” przeze mnie, odpowiedź Autorki jest najlepszym rozwiązaniem.

przecież wystarczyło w google sprawdzić, wyraźnie pisze.