Aktywacja Win 7 rc

(Janfk) #1

...

posiadam na płycie z PCWorld z Win 7 rc.

jak zdobyć obecnie ( grudzień 2009 ) klucz aktywacyjny.

czytałem, że jest to możliwe do marca 2010 ale nigdzie nie mogę znaleźć możliwości uzyskanie klucza.

... czy mogę skazować testowany Win 7 rc ( i aktywowany ) system na jednym komputerze i zainstalować go na innym komputerze tym samym kluczem ?. ( małe prawdopodobieństwo ).

... na jednej ze stron internetowych jest opublikowane 15 kluczy ale są opinie, że są to klucze wpisane na czarną listę czyli jakieś niepewne...

...czy ktoś ma w tym temacie chociażby jakieś sugestie ???

Pozdrawiam.

(Breitner) #2

Sugeruję kupić system w sklepie i nie będzie problemów z "kluczami", aktywacjami itp.

(Marcinb677) #3

do Windowsa 7 RC nie jest potrzebny żaden klucz. Klucz jest już zaimplementowany w obrazie płyty a ty musisz tylko zainstalowac ten system i zaaktywować go w ciągu 10 dni.

I po tej aktywacji masz pełny system do użytku do czerwca 2010.

(Robert Zgrzebnicki) #4

Do Windowsa 7 RC potrzeba klucza! Microsoft już nie udostępnia obrazu. iso z RC (ale to dla Ciebie nie problem, bo masz kopię z PCWorld), ale wciąż można uzyskać klucz na oficjalnej witrynie. Używać go można na wielu komputerach, bo klucze dla RC pochodzą z publicznej puli (wiele osób ma identyczne).

Możesz też się zainteresować Windows 7 Enterprise: http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-u ... 14304.html

Dla RC była taka pula (wygenerowane na stronie M$):

MM7DF-G8XWM-J2VRG-4M3C4-GR27X

KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8

MVBCQ-B3VPW-CT369-VM9TB-YFGBP

KBHBX-GP9P3-KH4H4-HKJP4-9VYKQ

BCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR

RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM

Q3VMJ-TMJ3M-99RF9-CVPJ3-Q7VF3

6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG

P72QK-2Y3B8-YDHDV-29DQB-QKWWM

6F4BB-YCB3T-WK763-3P6YJ-BVH24

9JBBV-7Q7P7-CTDB7-KYBKG-X8HHC

C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3

GPRG6-H3WBB-WJK6G-XX2C7-QGWQ9

MT39G-9HYXX-J3V3Q-RPXJB-RQ6D7

MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P

Aczkolwiek też się doczytałem, że powyższe klucze zablokowano. :expressionless: Nie mogę tego potwierdzić, bo już nie korzystam z RC. Spróbuj.

(saturno) #5

Nie jestem pewien, ale ty chyba coś pokręciłeś.

Bo kiedy miałem roczną przerwę w dostępie do internetu poprosiłem kogoś żeby mi ściągnął win7rc.

Prosiłem go, żeby ściągał w oficjalnej strony MS.

I on mi przyniósł wypaloną płytkę plus na pen-drive jakiś kod.

I jeśli dobrze pamiętam ten kod to było coś takiego jak numer potrzebny do instalacji Windowsa, który się spisuje z naklejki na komputerze.

Tyle, że w Windows7 nie musisz go wpisywać już podczas instalacji, a masz na to chyba właśnie te 10dni.

A na aktywację (np. przez internet) i tak jest chyba 30dni.

Może jak ktoś ściąga jakąś lewą płytę jest inaczej :stuck_out_tongue: .

Ps. znalazłem: http://www.windows7.pl/forum/index.php/ ... 373.0.html

Ps.: Jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi, bo pisze to z pamięci.

Franki skoro nie jest potrzebny żaden klucz, to po co pisze żeby go zapisać ?

(Robert Zgrzebnicki) #6

Franki trochę zakręcił. Klucze są w poście wyżej.