Aktywacja Win XP na nowym sprzęcie!

mam radę z własnego doświadczenia, że Windows XP zainstalowany na nowej płycie (np. poz uszkodzeniu starej)

nie chce się aktywować przez internet.

Rozwiązanie jest proste - wystarczy próbować kilka razy po ponownym restarcie lub na następny dzień

mi udawało się dokonać aktywacji mniej więcej za 5 próbą

dodam, że jest to oryginalna wersja FPP, którą dostałem z uczelni więc nie jestem pewien jak się zachowa wersja OEM

heh może i pomaga na drugi dzien, trzeci…

ja ostatnio XP HE OEM instalowałem ponownie na tym samym lapku i nie chciał się zaaktywować przez 2 tygodnie - dopiero telefoniczna aktywacja pomogła…

viewtopic.php?f=33&t=312813

Robin-Otzi w tym poście jest trochę wyjaśnione co robić po wymianie płyty może dlatego nie chce się aktywować

ja wczoraj wgrałem vistę i też mam problem z aktywacją mam info że jeżeli nie aktywuję systemu przez trzy dni to aktywacja przebiegnie automatycznie więc poczekam :stuck_out_tongue:

apropos tamtego postu, jak ja dzwoniłem do Microsoft Poland to nie pytali się o żadne papiery więc myślę, że nie robią większych problemów.

A jeśli chodzi o aktywację to nie radzę czekać aż sam zainicjuje aktywację, bo jeśli się nie uda to może nie pozwolić na zalogowanie do systemu a tak to będziesz miał jeszcze te dwa dni na reakcję !!