Aktywacja win xp po 30 dniach - jest mozliwość wyłączenia?

Witam. Mam taki problem. Kupilem win xp pro, zainstalowałem ale oczywiście wyskakuje komunikat o rejestracji - tyle razy juz rejestrowałem że nie chce mi sie tego robić od nowa. Czy jest jakaś możliwość wyłączenia tego przymusu??

[Terefere]

A co to za problem - aktywacja przez internet.

Wszystko odbywa się w mniej niż 20 sekund…

arash

kupiłeś windowsa i już tyle razy zdążyłeś go aktywowałeś ??

Ciekawe…

moze i ciekawe bo nie pierwszy raz to juz robie, zreszta nie tylko u siebie ale i innym przy tym pomagalem daltego mam juz tego troche dosyc a szukalem w googlach i znalezc nie moge

A ja znów powtórzę - terefere.

Trzeba było nie pomagać.

Zapytam kolejny raz - co to za problem kliknąć w aktywację przez internet?

problemu oczywiscie by nie bylo gdyby nie to ze na tamtym komputerze nia ma dostepu do internetu - dlatego wlasnie nie chce mi sie z tym bawic telefonicznie - gdyby byl net to przeciez nie zadawal bym takich glupich pytan

arash musisz aktywować i koniec tematu.

Mniej czasu by ci zajeło przez telefon niz dyskusja tutaj. :x

Instalowałeś swojego windowsa na cudzym komputerze…?

Pozostaje tylko telefon do MS ;]

Albo windows nie chce się aktywować z jakiś powodów :smiley:

Z takiego ze już był kiedys aktywowany a teraz kolega chce aktywować coś co Microsoft ma juz jako aktywowana kopie.

ehh nie rozumiecie mnie :confused: mowilem ze pomagalem im zainstalowac - czyli oni kupili ale nie umieli instalowac wiec im pomagalem ehh tak trudno zrozumiec??

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 16:27

u was to tylko same podejzenia :stuck_out_tongue:

Ehhhh…bo wszystko wskazuje na to, że coś za bardzo kombinujesz i uz…

dzieki za pomoc widze ze tu odp nie dostane

Po to jest aktywacja aby z niej korzystać.

Jeśli system jest orginalny to nie widzę najmniejszego powodu aby to omijać, a tłumaczenie że mi się już nie chce to wiesz… :x

Przez ten czas aktywowałbyś go już kilkaset razy :stuck_out_tongue:

kręcisz coś z tym windowsem. Nie lepiej powiedzieć że ma się pirata jak większość ludzi w Polsce.

a co do aktywacji systemu to do najprzyjemniejszych ona nie należy.

Przez internet można aktywować tylko do 5 razy, potem klucz jest banowany i trzeba dzwonić(w moim przypadku tak było) i tu się zaczyna męka.

te ich głupie pytania(proszę podać co jest napisane pionowo na nalepce obok kodów kreskowych)(ile widze kodów kreskowych)(jakiego koloru jest plyta i pudełko(jestem daltonistą i co zrobią))(jaki mam komputer)

to pare idiotycznych pytań jakie zadają:)