Aktywacja Win XP - Problem

Po zmianie k.graficznej na 8600 GT i dokupieniu 1 kości 1 GB ram podczas uruchamiania windowsa (sekunde przed napisem “zapraszamy”) wyświetla mi się okienko w którym pisze, że muszę reaktywować system w ciągu 3 dni (teraz już 2) z powodu zmiany podzespołów. Byłoby ok gdyby nie to ze podczas aktywacji wyskakuje taki komunikat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/438e927956182c7d.html . Proszę o pomoc :?

zadzwoń do microsoftu, powiedz że ci sie płyta zjarała, pogadasz 15 minut z automatem i już :wink:

P.S niech ci dadzą nowy key.

Zapomniałem dodać, że po wpisywaniu (na telefonie) tych cyferek co mam napisane w aktywatorze gościu mówi mi, że numer jest błędny :frowning:

wybierz : generuj nowy numer.

Gdzie jest ta opcja? Znalazłem “zmień klucz produktu”

Znalazłem “zmień klucz produktu”

tak :wink:

On zmienił tylko grafikę i pamięci także bez problemu system powinien się aktywować… windowsy wersja oem są przypisane do płyty głównej a nie pozostałych części ;] Ale w twoim przypadku pozostaje tylko właśnie telefon i aktywacja telefoniczna ;]

Miałem podobny problem po wymianie grafiki i dysku, ja robiłem to w ten sposób,że tam gdzie masz ponów próbę, klikałem i tak chyba za trzecim razem przyjął. Spróbuj, dodzwonić się to tragedia.

jak automat ci nie da klucza to łącz do konsultanta, czeka cię głupia rozmowa a potem dopiero klucz:)