Aktywacja Windows 7

Witam! Nie dawno zakupiłem nowy komputer bez systemu a jako, iż miałem płytę oryginalną z Windowsem 7 Home Premium 64-bitowy zainstalowałem go i oczywiście już dawno owa płyta jest bez pudełka, a na opakowaniu był wydrukowany kod aktywacyjny. W jaki sposób mogę aktywować Windows’a, proszę to bardzo ważne. Za pomocą skryptu o których mowa na innych forach wygenerowało mi klucz ale niestety nie działa.

Bo masz W7 OEM a nie BOX zapewne. Nowy komp to zakup nowego W7.

Na starym kompie kilka razy reinstallowałem Windows’a i za każdym razem udawało mi go aktywować tym samym kodem.

Czy masz jeszcze stary komputer z tym właśnie Windowsem ?
Można wyciągnąć klucz z tamtego kompa. Są do tego programy.

Oczywiście, że kilka razy udało się aktywować, bo numery id procka czy płyty były takie same jak podczas pierwszej aktywacji. W7 ma ograniczoną ilość aktywacji przez net, potem tylko przez telefon. Ale jak pisałem wcześniej masz zapewne W7 OEM przypisany do kompa. Ile dałeś za W7 … bo jak z 400 zł to na bank OEM.

0xC004C003 The activation server determined the specified product key is in use. Czyli klucz jest w użyciu.

Czyli co to oznacza?

klucz z generatora

klucz jest jeden na jeden komputer,jeżeli na starym komputerze zainstalowałeś oprogramowanie z kluczem ,to na innym klucz będzie nie aktywny

Mi też się właśnie wydaje, że to nie jest ten sam klucz co na opakowaniu.

przecież pisze że klucz ma z systemem,tylko na innym komputerze ten klucz nie wejdzie

ten sam klucz ,tylko na innym kompie już nie pójdzie

Może jest opcja przenieść klucz oem na nowy komputer.

Z cyklu porady jak kraść ??

Primo
Generator kodów … Już za to w przypadku kontroli, dostaniesz po czterech literach. Jak dobrze pójdzie to zapłacisz tylko wielokrotność kwoty za Windows w oficjalnym sklepie Microsoft.

Secundo
Jeśli masz wersje OEM, to masz ją przypisaną do innej konfiguracji i przynajmniej ty, tutaj nic nie zrobisz.

Tertio
Kup nowego Windows i tyle. Ściąganie pirackich cracków i aktywatorów, może ci i nawet aktywuje Windows ale również aktywuje autorom takich cracków dostęp do twojego kompa :slight_smile:

Wybór należy do ciebie.

3 polubienia