Aktywacja Windows 7

Co za cyrki? :open_mouth:
Aktywacja automatyczna nie powiodła się


Próba aktywacji telefonicznej wywala błąd

Po błędzie wywala zepsute okienko bez numerów telefonów.

Tak, jest połączenie z internetem.

1 polubienie

Jeżeli wpisałeś klucz podczas konfiguracji po instalacji, to wtedy cmd jako administrator i wpisz slmgr.vbs -ato i enter.

Wyłącz internet i spróbuj ponownie :wink:

Goła siódemka czy z aktualnymi łatkami?

Czy to nie jest do zresetowania licznika czasu aktywacji? Bo na razie taka komenda się ratowałem, a teraz nie mam już możliwości wypróbować to co mi wysłałeś, spróbuje po nowym roku.

Zaktualizowana z tego co pamietam i wyłączone sporo usług. W zasadzie wygolona jest maksymalnie bo to maszyna wirtualna pod tylko jeden program.

To jest komenda do aktywacji windows 7 na twoim kluczy z pominięciem aktywacji telefonicznej.

Dodam jeszcze, jakbyś nie wpisał wcześniej klucza, to wtedy w cmd jako administrator najpierw wpisujesz slmgr.vbs -ipk twój_klucz
i enter w celu tak zwanej instalacji klucza. I potem co podałem. To tak pokrótce.

2 polubienia

To nic nie zmienia…
obraz

Miałem kiedyś taki przypadek z kluczem z msdnaa studenckim. Miał limit aktywacji. Kiedy się skończyła określona liczba aktywacji, nie chciał działać. Tutaj może nawet nie działać slmgr.vbs -rearm, który resetuje aktywację czy jak to kolwiek nazwiesz. Klucz box powinien za jakiś czas dać się znowu aktywować. Chyba po 90 dniach. A na oem działają te komendy co dałem bezproblemowo. Posiadasz jakiś oem klucz na W7 do przetestowania?

aktywuj telefonicznie
mspolska free 008001211654

1 polubienie