Aktywacja Windows 7

Witam,
Kupiłem nową płytę DVD z Windowsem 7 Professional x64 (OEM - System Builder).
Podczas próby aktywacji wywala błąd 0x80072F8F (“Wystąpił błąd zabezpieczeń”).
Czas jest ustawiony na synchronizację z internetem, aktualizacja czasu zaraz przed włączeniem aktywacji Windowsa też nic nie zmienia.
Myślałem że może przeszkadza mu to, że łączę się z internetem przez wi-fi, ale na kablu też nie działa…
Co można z tym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc

Aktywacji już nie wykonasz legalnie, bo M$ wyłączył serwery. Pozostaje przesiadka na Win10.

W7 nie wyłączyli serwerów aktywacji. Zapewne wątkotwórca ma problem z sprzętem lub nieumiejętnym zainstalowaniem systemu. Za ile kupiłeś ten W7 ?. Bo już dawno nie można kupić legalnie w sklepie W7.

@blumberplumber Czy aby na pewno? Licencja na Windowsy jest “dożywotnia” - chyba wam się pomyliło ze wsparciem technicznym. M$ różne brzydkie numery robił swoim użytkownikom ale coś takiego…
No nie… aż poświęciłem całe 3,50 zł na testowego pirata z alledrogo i aktywowałem na VM - oczywiście już skasowałem.

P.S. Przyczyna błędu przy aktywacji @jan.r jest niewłaściwy klucz.

@shango Kupiłem za 400 zł na allegro od jakiejś firmy - pisało, że nowy-nieużywany i wyglądał na fabrycznie zaklejony…
@anon47021787 Dziękuję za odpowiedź. Przez chwilę właśnie myślałem, że może wyłączyli serwer aktywacji…
Czyli nie dostanę nigdzie systemu, który przejdzie aktywację?

Wrzuć mu trochę aktualizacji programem WSUS offline https://www.wsusoffline.net/ Tylko musisz pobrać starszą wersję bo wsparcie dla W7 zostało porzucone (wersja 11 powinna być ok).
Może to jakaś bardzo wczesna wersja systemu i jak dostanie trochę latek to się jej poprawi :wink:

Po wgraniu systemu trzeba ściągnąć wszystkie aktualizacje, choćby to miało trwać nawet dwa dni i aktywować po zainstalowaniu ich wszystkich. Robiłem to wielokrotnie i tak teraz to wygląda.

@GOAUL To akurat by się zgadzało ponieważ aktywowałem wersję z wgranymi aktualizacjami.

Dziękuję, problem rozwiązany - po wgraniu aktualizacji system się aktywował bez problemu.

Witam ja w sprawie aktywacji systemu ponieważ mam taki problem windows jak aktywować? win 64 bit