Aktywacja Windows Xp Home Edition

Witam.Mam takie pytanie .Po stawianiu systemu aktywowałem go przez internet. Skor przeszedł aktywacje to jest legalny? Tak mi się wydaje.:). Teraz chcę zainstalować Windows Media Player 11 i system nie przechodzi weryfikacji. Jak to jest?

To, że się aktywował nie oznacza że jest legalny.

Wypakuj instalator WINRAR-em i usuń plik : LEGITLIBM.DLL . Następnie uruchamiaj pliki .exe . Będą wymagane restarty komputera . Jak to było dawno .

Instalator rozpakowuje pliki w folderze TEMP . 

 Tak to jest że na tym systemie nie możesz zainstalować Windows Media Player 11 jedynie Windows Media Player 10.

W razie dalszych problemów służę pomocą…

Na XP SP3 WMP 11 da się zainstalować !

Pierwsze, to pytanie - czy system nie orżnięty z Windows Update, wyłączony ie, i tam po modyfikacjach. Nawet odchudzony system programem nlite, może pokazywać cuda wianki. Ostatecznie można w nlite zsynchronizoważ instalator WMP11, jak sie musi

Drugie, to po co Ci kłopot? Windows media player jest ograniczony i trzeba mu instalować kodeki. I tak będzie nie dorastał do pięt z łatwością odtwarzania, z jakością i wszechstronnością, jak mają inne programy. SMPlayer jest domyślny na moim XP, a WMP został wyłączony w składnikach systemu windows. Do tego dodatek w FF smplayerview, bezpośrednio pozwala odtwarzać wiedo na różnych stronach w playerze, który ma wbudowana wyszukiwarke YT.

Jak nie można WMP 11 jak instalowałem wcześcniej i było ok i to na tym samym kompie ,na sytemie z tej samej płyty cd. Płyta cd jest oryginalna i klucz też.Dokłanie mam system na płycie z Sp2. Instaluję go .Aktywuje .Pózniej instaluje Sp3 ,WMP11 i inne programy .

A pobierz offline instalator SP3 i uruchom. W kreatorze wybierz opcję naprawy. Nadpisze to istniejącą instalację SP3 i usunie jakieś błędy - trudno odgadnąć, co poszło nie tak.

@rubin714p Mogłeś najpierw zainstalować ten program np. tym programikiem symulujesz aktywację (tylko na 30 dni - między innymi, bo programik daje dużo więcej pożytku) http://www.dobreprogramy.pl/xpAntiSpy,Program,Windows,28404.html i spoko instalujesz wsje poprawki i aplikacje zanim wejdziesz do netu - jeśli je masz. WinsPatcher wciąż jeszcze do pobrania np. tu http://www.softmania.pl/program-1645-winspatcher.html zawiera większość tego, co będziesz pragnął zainstalować jako aktualizację i wówczas pozostaną już głównie aktualizacje bezpieczeństwa do uzupełnienia.

Za to co do samego WMP, to ja tak jak niektórzy również bym z niego zrezygnował, ale jak Ci ten player odpowiada, to Twoja fantazja.

EDYCJA 

Softmania wprowadziła (nie wiem kiedy) jakieś bezczelne opłaty za pobieranie czego nie zauważyłem podając link. WinSPatcher był za free i jest np. tu: http://legalne.info.pl/WinSPatcher-XP,program,download,1842,1861  http://www.pobieralnia.org/winspatcher-xp-sp.html