Aktywacja windowsa 7 na laptopie na którym był windows 8

“Mulił” a teraz w ogóle system się już nie uruchamia?

 

 

Mała poprawka - doszukałem w sieci i jednak w takiej sytuacji są problemy. Jak to obejść jest podane np. tu:

 

no teraz wogole system sie nie odpala jakby go nie bylo , bo przy tworzeniu dysku do recovery przy 99 % wywala bład za każdym razem , bo nei da sie odzyskac tego co bylo ?

no ale co mi z tego ze go zainstaluje bez klucza produktu jak ja chce mieć ten klucz co mam w BIOSIE ?

Czyli przed nagraniem na płyte windowsa zrobić taki pliczek i wrzucić go tam ? , tylko ze ja mam to w iso to mozna tam coś dorzucić ? ,   a druga sprawa i co pozniej juz po 30 dniach nie będzie prosił o klucz bo sobie pobierze z BIOSU z ósemki ?

Proszę Cię, przeczytaj ze zrozumieniem to co pisali poprzednicy.

Jeśli instalujesz system w wersji odpowiadającej temu co masz zapisane w (U)EFI (nie w BIOS-ie) to system zainstaluje się bez podawania klucza.

Nie próbuj instalować od razu 8.1 bo zapewne skończy się to błędem i dalej będziesz zaśmiecał forum, zainstaluj Windows 8, a dopiero potem zaktualizuj do 8.1, zrób sobie aktualizację do Windows 10, a potem możesz już sobie instalować bezpośrednio 10-tkę.

jak instaluje 8 którą miałem wywala prośbę o klucz

Nie dość, że piszesz jakbyś coś brał (składnia do d…y, brak wielkich liter, przecinki po znaku zapytania itp.), to jeszcze nie czytasz ze zrozumieniem.

Oglądałeś film z mojego wcześniejszego postu? To się dostosuj do porad w nim zawartych.

Już sobie poradziłem innaczej :wink: , tak oglądałem Twój filmik który nic nie dał bo i tak windows prosil o klucz ale dzięki … :slight_smile:

Pytał o klucz bo pewnie instalacje chciałeś zrobić z płyty VL :slight_smile:

z pendrive robiłem