Aktywacja windy hom (oem) - problem

Witam

Mam problem z aktywacją windy na kompie, oczywiście wiem jaki jest tego powód , ponieważ system by zarejestrowany na płytę która mi siadła i kupiłem drugą z tym samym socketem tylko inny chipset, i teraz chciałbym od was usłyszeć co byście powiedzieli dzwoniąc do microsoftu, bo nie mogę zebrać myśli i troszkę boję się że nie wygenerują mi 2 kluczu, i nie będe mógł aktywować windy.

bardzo proszę o pomoc w tej sprawie pzdr :))

prawdę, wymieniłeś płytę główną. Dostaniesz z MS nowe cyferki.

przemas284 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Dokładnie, powiedz, że spaliła Ci się płyta główna i tyle. Mojej ciotce jak wymieniałem mobo, zadzwoniłem do Microsoftu i nie było żadnego problemu - dali nowy klucz i po problemie.

Standardowo to z nikim tam nie rozmawiasz, odzywa się automat, owszem pyta u powód ponownej aktywacji, należy odpowiedzieć prawdę. Jeżeli aktywacja telefoniczna nie powiedzie się wówczas łączysz się z konsultantem. W MS pracują normalni ludzie, oni nie bija, nie gryzą… Jeżeli naprawdę padła płyta i nic nie kombinujesz to nie masz się czego obawiać.