Aktywacja Xp Home Edition

Kumpel poprosił mnie żebym ściągnoł mu klucz do aktywacji xp home, nie ma neta a nie chce dzwonić do nich bo z jakis idiotycznych powodów nie może wykonywać połaczeń poza polskę :smiley:

dał mi jakis klucz (chyba numer licencji tego xp) i chciał żebym ściągnoł mu ten klucz, ja dzwonićnie będe bo nawet nie mam 15 lat :?

może jest jakas mozliwośc sciągnięcia tego klucza do aktywacji, tylko żeby to było legalne :slight_smile:

Pozdro for All

Przecież nie trzeba dzwonić poza Polskę.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :shock: :-x :roll: :wink: :^o :^o [-X [-X [-X [-X viewtopic.php?t=250200# :shock: :shock: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :x :x :x

Nie można zdobyć takiego klucza trzeba zadzwonić. Na przyszłość radzę zrobić backup pliku wpa.dbl i wpabaln.exe i przywrócić po instalacji z trybu awaryjnego wtedy będzie legalnie i bez problemów :slight_smile:

no wiem ale on sie upiera że odbierze jakiś anglik :smiley:

chyba ja serio wezme telefon i do nich zadzwonie, ale nie wiem czy będzie chciał rozmawiać z dzieciakiem poniżej 15 :?

To automatyczna sekretarka.

Tam tylko wciskasz klawisze :smiley:

tak? ale ta sekretarka gada po polsku :?: :smiley:

zależy czy pod polski numer dzwonisz :stuck_out_tongue:

hehehe jeden minus, ta sekretarka za szybko wyczytuje klucz do aktywacji :frowning:

no to naciśnij # albo * żeby powtórzyć blok :stuck_out_tongue:

Jest opcja szukaj na tym forum ?? [-X

viewtopic.php?f=1&t=248717 [-X a i żadna sekretarka (jest męski głos), teraz widać kto aktywuje winde :slight_smile:

Nie można takiego klucza ściągnąć, bo każdy system generuje swój własny klucz. Nie można tego klucza też zastosować dwa razy, bo system za każdym razem generuje inny klucz potrzebny do aktywacji. Trzeba zadzwonić. :slight_smile:

Legalnie nieda się !!

Numer tel. jest podany w linku odemnie…

Numer który ci podał kolega to klucz aktywacji dla automatu, tylko że on zmienia się zakażdym uruchomienia apletu aktywacji systemu, czyli nic nieda że ty wygenerujesz klucz bo i tak on niebędzie pasował…

Temat KOSZ??