Aktywacja XP przez internet


(Paluch81zcie) #1

Witam. Wie ktoś może ile razy można aktywować xp'ka przez internet? Bo ponoć jest określona liczba a potem pozostaje tylko dzwonić a ponoć darmowej infolinii nie ma. Dzięki pozdrawiam


(Mail) #2

Jeśli nie zmieniałeś konfiguracji sprzętowej to nie powinno być problemu.


(MaRa) #3

Nie wiadomo, czasami po 2 lub 3 aktywacji trzeba dzwonić, innym razem można i 10 razy aktywować przez internet.

Być może ich serwer akceptuje jakąś określoną liczbę aktywacji w czasie, po tym czasie się zeruje i znowu można aktywować. Czasami jest coś nie tak i nie chce aktywować przez Internet, ale kilka dni później już aktywuje.

Jest infolinia, jeśli nie darmowa, to płaci się za jeden impuls niezależnie od długości połączenia. Zależy jaki numer, nie pamiętam.

Jednak infolinie nie działają przez komórkę (w przypadku infolinii to odbierający rozmowę za nią płaci, a przez komórki rozmowy są kilka razy droższe).


(system) #4

WITAJ-jak miałem xp to aktywowałem przez internet ,po każdym 4tym miesiącu czyli jak masz 120dni na dysku i robisz format to potem bezproblemu aktywacja idzie przez net,dzwonić też możesz i jest darmowa infolinia


(Paluch81zcie) #5

a możesz podać namiar na darmową infolinie ?


(system) #6

TUTAJ masz opis tylko zaznaczam,że nie mam xp teraz (jak się coś zmieniło to sory)

http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/399,1 ... ndows.aspx


(Pablo79) #7

Obecnie nie korzystam już z systemu Windows XP, ale w czasach gdy był u mnie obecny, to u mnie był limit w postaci 10 aktywacji internetowych, po tym limicie, trzeba było użyć do tego telefonu, ale już po okresie ok pół roku jak dobrze pamiętam, wróciła ponownie aktywacja internetowa.

Podobna mniej więcej sprawa aktywacji jest też w systemach Vista oraz Seven.


(system) #8

19 razy a potem musisz dzwonić do ładnej pani do Warszawy :smiley:


(Shaki81) #9

Nie ma limitu całkowitej ilości razy. Jedyny limit to 5 razy w ciągu 120 dni.