Aktywność na GG


(Blood King) #1

Jak sprawdzić osobę która ma status Zaraz Wracam czy ma jakąś aktywność - ruchy myszką itp?


(Paweł) #2

Niema takiej opcji :frowning:


(system) #3

Nie da się.


(Zbych ) #4

Nie należy ingerowac w czyjąś prywatność , moża ta osoba w tym czasie wykonuje jakąś prace i nie ma czasu na pogawędki wystarczy grzecznie zapytać "jesteś??" i jeżeli będzie miała czas i ochote na pogawędke to napewno sie odezwie.


(Uzi) #5

Mozna tylko zobaczyc czy ktos ma właczony status niewidoczny jest do tego program gg test mozna go pobrac z tad http://opisy-gg.com/news.php?id=22


(Daro U) #6

ale tu nie chodzi o sprawdzenie czy ktoś jest niewidoczny czy go poprostu nie ma, tylko czy ktoś sam ustawił status Zaraz wracam czy zrobił to program z powodu braku aktywności tamej osoby


(Buszm) #7

Ten program nie działa - niewidocznego pokazuje jako niedostępny - tyle to GG samo potrafi


(Iceman1971) #8

A u mnie to działa w ten sposób: gg - ustawienia - status - zaznaczone "zawsze powiadamiaj o zmianie statusu". Działa, oczywiście, jeśli rozmówca, ma zaznaczoną opcję przejścia w stan "zaraz wracam" po określonym czasie w przypadku swojej bezczynności. Przynajmniej niektóre gesty czy ruchy wykonane, np myszką przy przeszukiwaniu zasobów netu, powodują powrót gadu-gadu do stanu "dostępny". A zatem i u Ciebie powinien pojawić się w trayu komunikat o ponownie dostępnej danej osobie, jeśli tylko wykonała ona jakiś ruch. Popatrz po prostu w ustawieniach komunikatora.


(Karafat) #9

Możesz zrobić tak napisz do tej osoby:

"ej sorki masz jakąś aktywność??"


(Djmac) #10

Ew. jesli masz taka mozliwosc najlepiej idz do tej osoby i zobacz co robi :] bedziesz miec pelny obraz jego/jej * aktywnosci :wink:


* - niepotrzebne skreslic :stuck_out_tongue:


([alexsus]PL) #11

"jesteś?.." jest to najbardziej wnerwiające zapytanie jakie moze byc :confused: korzystam z opcji away i jak mam ją wlaczoną to nawet jak jestem to komus wyskakuje np.

{display} to jak mam cie w pisanego w kontakty...

{reason} dwugi status i tam wpisuje co aktualnie robie :smiley: oczywiscie niemusi to byc prawda i jestem przy kompie tyle ze nieodpowiadam :smiley: