Aktywny formularz - egzamin wirtualny

Witam serdecznie.

Prowadzę kurs przy współpracy z jedną ze szkół w Polsce. Chcę im zrobić stronę internetową na której będzie link do wirtualnego egzaminu.

Strona z egzaminem podzielona byłaby na 3 etapy.

etap 1. - powitanie oraz wpisanie danych osoby zdających egzamin. (imię i nazwisko)

etap 2. - Strona testowa z egzaminem. Użytkownik byłby na nią kierowany po kliknięcie przycisku “dalej” na stronie z pierwszego etapu. Na tej stronie byłby przykładowy test z czasem na jego uzupełnienie. Czas na uzupełnienie testu to np. 2min. Pytania zamknięte - wybór odpowiedzi a, b, c lub d. Użytkownik kończy wypełnianie testu w momencie kiedy czas na rozwiązywanie testu miną (w tym przypadku 2min) lub kiedy użytkownik wcześniej rozwiązał test klika na “dalej”. Po ukończeniu testu z pierwszego etapu kierowany jest na 3 stronę gdzie podany jest wynik egzaminu testowego oraz przycisk - “rozwiąż prawdziwy test”.

etap 3 - użytkownik po kliknięciu na “rozwiąż prawdziwy test” kierowany jest na kolejną stronę gdzie dostaje zestaw pytań a odpowiedziami a, b, c lub d. Test jednokrotnego wyboru. Czas na uzupełnianie testu to 10min. Po tym czasie strona się zamyka i użytkownik przekierowywany jest na ostatnią stronę z wynikiem już prawdziwego egzaminu. Egzamin mógłby również zakończyć wcześniej wciskając przycisk “koniec egzaminu”.

Ważne jest również to, że na stronie, gdzie użytkownik rozwiązuje test znajduje się zegar pokazujący czas do końca egzaminu. Kolejna ważna sprawa to, to, iż wynik egzaminu musiałby być wysyłany na mojego e-maila zaraz po zakończeniu egzaminu.

Będzie tylko jeden zestaw pytań.

Z tego co się orientuję, to taka miniwitryna musi być napisana w php. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Pozdrawiam

najprościej było by zainteresować się jakąś platformą e-learningową np. Moodle jest znacznie bardziej rozbudowana niż potrzebujesz, ale jednocześnie tego typu rozwiązanie powinno być najszybszym i najprostszym