Aktywny HUB USB i problem ze SLEEPem

Witam!

Mam aktywnego huba usb (niestety “no name”) razem z czytnikiem kart. >>>COŚ TAKIEGO (to nie to, ale wygląda niemal identycznie, jeden pies…)<<< Niby wszystko jest ok… ale gdy mam włączony zasilacz (co niestety przy niektórych sprzętach podłączanych do huba jest konieczne > dysk 2,5" etc) i komputer przejdzie sobie w stan uśpienia, później nie może się wybudzić… bo tak naprawdę to nie przechodzi w sleepa… tylko się wyłącza… kontrolka na zasilaczu huba mocno przygasa - tak, jakby był duży pobór prądu albo jakieś zwarcie… żeby móc z powrotem włączyć lapa, muszę odłączyć wszelkie zasilanie - baterię wyjąć, zasilacz odłączyć (zasilacz z lapa, bo hub może być podłaczony wraz z zasilaczem). Troche to uciążliwe, bo nie mogę korzystać z uśpienia (bez zasilania huba jest ok). Aha no i problem występuje tylko przy SLEEPie, bo restarty, czy wyłączenie nie robią problemu :). Normalne włączenie kompa wraz z zasilaniem huba jest możliwe bez problemu… :slight_smile: Vista czy XP - problem jest nadal…

Nie wiem co jest grane ;d trochę to wkurza… Jeśli macie jakieś konkretne propozycję to proszę o pomoc… Tylko nie piszcie “to podłączaj bezpośrednio” ;d

Z góry dzięki