Aktywował się?

Witam

Zassałem sobie windows 7 ze strony microsoftu. Oczywiście zainstalowałem. Potem wyskoczył mi monit o aktywacje systemu. Potwierdziłem i system się automatyzcnie aktywował :slight_smile: Czy zostanie to tak na dłużej ?

LINK DO OBRAZKA

P.S system spisuje się znakomicie gta włancza mi się w 3 sekundy !!

Dodane 08.05.2009 (Pt) 15:39

A czy po upgardzie na wersje finalną aktywacja ta zostanie :?:

Nie będzie upgrade’u do finalnej wersji. Wersje finalną trzeba już normalnie kupić. :frowning:

WINDOWS_SE7N , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

co ty byś chciał aktywować RC do RTM finalną trzeba będzie kupić za kilkaset złociszy

Kupić OEM/BOX za parę stówek lub poszukać promocji i dostać 7 za grosze. Na Vistę była chyba dwa lub trzy razy promocja a ostatnia właśnie za ankieta + 30zł.

Wedle płacenia:… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jak jesteś studentem a twoja uczelnia posiada oprogramowanie msdnaa

Z TEGO CO WIEM TYLKO STUDENCI I WYKŁADOWCY NA TYCH UCZELNIACH

to możesz ściągnąć sobie za darmo win 7 Ultimate i tylko do użytku edukacyjnego, (dostajesz swój własny klucz)

jak masz komputer w domu to możesz na nim zainstalować ten system i nie tylko bo tam jest dużo więcej oprogramowania…

a i jak masz jeszcze laptopa to możesz na nim zainstalować ten sam system ale o klucz do drugiego kompa ( przenośnego ) musisz upomnieć się u administratora uczelni

(zakaz użytku zarobkowego, chyba wiadomo o co chodzi :!: )

coś tam słyszałem że jakieś szkoły średnie o to się starają, lub też mają, ale tylko słyszałem coś w tym temacie…

system taki możesz mieć przez całe studia i nie tylko bo podobno można mieć go i po studiach ale z tym to już na sto procent nie wiadomo jak to będzie… ale raczej będzie można go mieć dalej…

w tej chwili jest dostępna tylko wersja win 7 Ultimate RC ale na pewno jak będzie wersja finalna to też tam będzie i to za darmo

ja mam stamtąd win xp sp3 professional pl legalnego w pełni aktualizowanego i przechodzącego każdy test legalności oprogramowania

i nikt mi nie zarzuci że mam pirata lol :smiley:

Wersja RC aktywowana legalnie z wygenerowanego klucza na stronie MS będzie działać prawdopodobnie do czerwca 2010 roku, po tym okresie będzie się restartować to 2 godziny, oczywiście tylko wersja RC. Finalną wersje trzeba będzie normlanie zakupić lub jak napisał RMK_99 kupić w jakieś promocji, ja np. mam Ulitmate za 30 zł :smiley:

lub opery bo ona też coś takiego posiada

a system oczywiście aktywowany