Akumulatorki w odtwarzaczu mp3

Co jest lepsze w odtwarzaczach mp3 ?? Akumulator wbudowany czy wymienne akumulatorki do ładowania ?? Napiszcie dlaczego bo sprzedawca mówi ze lepsze są te wymienne bo jak mi sie stały zuzyje to nie wymienie.Na ile czasu starczy taki akumulator ??


Zmiana tytułu

Asterisk

Akumulatory wbudowane są zazwyczaj ładowane przez USB - jak wyjedziesz na wakacje to musisz ze sobą wozić kompa, żeby naładować (genialny pomysł zresztą):stuck_out_tongue:

wymienne, bo w razie uszkodzenia, bądź zgubienia kupisz w każdym sklepie

wbudowany, na wakacje wyjeżdżam raz do roku, mam zapasowy akumulator, nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, żywotność i częstotliwość ładowania wymiennego o wiele mniejsza

Ja mam do mojego iRivera energizera 2500 mAh i jedna bateria starcza mi na około 3 tygodnie - słucham po około 1,5 h dziennie.

Gdzie go można kupić i ile kosztuje ??

Np. na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81055066

Ale podejżewam, że w Media Markt, albo w innym hipermarkecie też dostaniesz.

A znasz sie na tym ?? Bo ja bym potrzebował AAA te mniejsze a nie wiem czy te 1450 są dobre czy jakas tandeta.Pomożesz ??

Jak będziesz kupował to patrz na typ baterii - nie kupuj Ni-Cd, kup Ni-Mh (niklowo - wodorkowe), najlepiej z energizera. Poszukaj jak największej pojemności AAA.

1450 to masz tylko pojemnośc, po prostu krócej wytrzymają.

http://allegro.pl/show_item.php?item=81196718 A te będą dobre czy lepiej wziąść jakieś droższe ??

Tylko takie o pojemności 1000 mAh starczą ci na odpowiednio mniej godzin słuchania.

ja uzywam aku od tego producenta co mam ladowarke HAMA, a aku AAA 1000mAh :wink: i nie narzekam, mam dwa, niedawno jeden zgubilem, wiec dokupilem jeszcze jedna pare i teraz jeden nonstop w mp3playerze, a dwa w ładowarce gotowe do działania :slight_smile:

A znacie jakieś fajne mp3 (chodzi oczywiście o odtwarzacze) godne polecenia ?? POdajcie linki

:o

I w tym momencie zaczynamy zachwalać swój sprzęt. SanDisk Sansa 512 MB. Koszt to 300 zł, pamięć można rozszerzyć kartami SD, ma w sobie radyjko, gra znośnie, ma system SRS Wow (cokolwiek by to było :))

M530: to ja nie wiedziałem że to może wogóle grać…

gesiu: bylo juz o tym na forum poszukaj…

ale najlepszym wyjsciem jest kupienie czegos lepszego: Creative, Mpio a najlepszym wyjściem jest kupienie iPoda :slight_smile:

No mam na to ok.350 zł.Co moge za to kupić ?? Chciałbym jak najwiecej pamięci ale tez jakąś z tych lepszych