Akwarium Bojownik Strzepiasty

moge kupic Bojownika Strzepiastego do tych rybek

roslinke tez mu kupie

Kirysek Albinos x 2

Skalar x 1

Mieczyk Hellera x 2

Gupik Pawie Oczko x 1

Gupik x 1

Molinezja x 2

Glonojad x 2 ( para )

Bocja Wspaniała x 1

Danio Koralowe x 2

Bocja Lohachata x 2

Gurami Mozajkowy x 2

pomoze ktos ?

Jak się chcesz ich bardzo szybko pozbyć to owszem. Bojowniki się trzyma same. Dla ciekawostki ci powiem że można je trzymać nawet w szklance.

Poczytaj:

http://www.bojownik.pl/lofiversion/index.php/t4158.html

też kiedys się interesowałem akwarystyką i szczerze odradzam takiego zakupu. Dokup sobie Danio te rybki lubią żyć w większych ławiczkach

Kupilem sobie tego bojownika jest najmniejszy ze wszystkich i plywa zdala od reszty

najwyzej bojownik zje gupika pwie oczko , a skalar bedzie dziubal jego

rybka w kuli to tortura , a szklanka , juz bym wolal kupic mu osobne akwa niz w kuli

Dodane 13.03.2009 (Pt) 18:24

jak na 100 litrowe akwa to kazdy w nim ma swoje miejsce lub terytorium np glonojady

Kiedyś interesowałem się nieco akwariami. Moim zdaniem bojownik jak już się oswoi ze zbiornikiem moze rywalizowac ze skalarem. Bałbym się też o gurami - to bardzo delikatne i spokojne rybki. Proponowałbym zakupienie parki brzanki dwuplamistej - bardzo żwawa, zabawowa rybka :smiley:

Dobrze mieć przy bojowniku kilka roślin żeby mógł by się w nie schować, te ryby lubią kryjówki, innych ryb nie powinien atakować, rzadko to się zdarza. A trzymanie bojów w kulach szklankach czy słoikach po ogórkach to męczarnia dla ryby, lub padają przez to, bo zwykle kule nie mają pokrywy a to ryba labiryntowa, jak będzie wdychać zimne powietrze to przeziębi labirynt, a od okrągłych ścianek sypie się rybie błędnik i pada. Jedna bocja, powinny być z 3 szt, to ryby stadne, samotnie to nie są ciekawskie, mogą atakować inne ryby lub paść.

kupilem bojownikowi 2 duze roslinki i sa w rogu akwarium chowa sie w nich , nie zbliza sie do glonojadow narazie OK

skalar mi choruje plywa glowa przy powierzchni wody , pletwy cale zadnych plam, ale szybko oddycha

moze to byc POSOCZNICA ?? i jak go wyleczyc

Pomoze ktos ? ;(

TO nadal aktualne