Alcatel Orange Rise30

 witam … noszę się z zamiarem zakupu tegoż smartka (orange Rise30) i chcę wiedzieć czy ktoś miał do czynienia z tym 

 “specyfikiem” , a jeśli tak to proszę o życzliwe opisanie “przeżyć i doświadczeń” … z góry dziękuję “za fatygę” …  

 nadmienię z góry , że nie interesują mnie niepotrzebne komenty i “porady” w stylu dołóż dychę i kup nokię 3310 … 

 jestem niejako służbowo od górnie “skazany” na orange i ich produkty , a przy okazji nie stać mnie na nic innego … 

 o samym Alcatel’u mam dobrą opinię , miałem kilka ich “fonków” i “smartków” , a także słuszałem “trochę dobrego” , 

 są coś jak “dosia” , ale interesuje mnie ten konkretny model …! 

mam tego fonka od jakiegoś tygodnia,nie mogę wiele powiedzieć,bo jeszcze wszystkiego nie sprawdziłam,ale jak na razie jest okey,nie jest to demon szybkości (koleżanka ma HTC desire “cośtamcośtam” i jest szybszy),ale się nie zacina,po kilku dniach zabawy używam go tylko do dzwonienia i neta (jak to smartfona się używa),dużo klikam i ostatnio bateria trzyma mi już ponad dwa dni,więc nie jest chyba tak źle,jest całkiem fajny z wyglądu (nie jest przesadnie jajowaty),dobrze się trzyma w dłoni i jak dla mnie jest estetyczny,czarny,a czarne wyszczupla,co mu się przydaje,bo najszczuplejszy to ten fonek nie jest,zdjęcia robi średnie,ale przy dobrym oświetleniu są znośne,nocą też da się zrobić bo jest dioda,a selfiki wychodzą bardzo fajnie,ja ten fonek lubię!

 no to chociaż “coś” się dowiedziałem , dzienX !  

 …to fajnie , że na “coś” mogło ci się to info przydać , a w sumie to się trochę dziwię , bo sprzedało się tych fonków “mnóstwo” , tak przynajmniej wskazują wyniki z orange (mam tam koleżankę i sprawdzała) , a jednak niewiele osób chce się dzielić opinią …    wychodzi na to , że większość użytkowników tego smartka , to “casual’e” , czyli tacy co tak naprawdę niewiele go używają …     po kilku następnych dniach ze smartkiem w użytku mogę powiedzieć , że cały czas “zyskuje” on w mej opini … bateria trzyma coraz “dłużej”  (może dlatego , że przestałam grać w pokerka online) mimo iż często zaglądam do neta , a w ostatnim tygodniu wykonałam chyba “kilkaset” wielominutowych połączeń głosowych i wyklikałam “z tysiąc” esów , a i navi przydało się kilka razy , by znaleźć uliczkę “na zadu**piu” …   pozdrawiam … 

 po kilku tygodniach użytkowania tego “Alka” mogę powiedzieć jedno : wciąż zyskuje w mych oczach !    bateria jest OK. , działa w sumie “znośnie” , nie “tnie” się , nie gubi zasięgu , GPS w porządku , za tą kasę “może być” …  

 jeszcze raz dziękuję za podzielenie się opinią o tym smartfonie , bo choć jest ich niewiele , to każdą rozważam i są przydatne , myślałem , że dowiem się czegoś więcej (lub od większej ilości osób) niż na portalu mGSM , ale i tak zawsze to kolejna , ważna opinia , pozdrawiam … 

  i jak …? korzystasz już z tego “Alka” i możesz się podzielić wrażeniami , 

 czy wybrałeś coś innego  (też z Navi od Orange) ?  

 u mnie telefon sprawuje się całkiem dobrze , zaliczył już kilka “przygód” na kafelkach i innego rodzaju podłodze , 

 ale dzięki etui silicon’owemu jest bez zmian wizualnych , bateria wciąż trzyma ponad dobę na “intens” , a nawet 3 dni na “lajcie” 

 tak,tak,korzystam,dzięki,wziąłem i nie żałuję,zwłaszcza,że “za darmo” jako służbowy i z dodatkami (extra słuchawki,etui i ładowarka samochodowa) ogólnie jestem zadowolony,wszystko działa jak należy 

 też ostatnio miałem tego smartfon’a na użytek (również służbowy) i choć nie “za darmo” , ale za przyzwoitą niską cenę , więc mogę stwierdzić , że jak na swoją wartość rynkową (a ta jest niewysoka) , to jest to całkiem “poczciwe” urządzenie i jak już było wspomniane , całkiem nieźle sprawdza się w roli navi (OrangeNavi) oraz jako podstawowy smartfon , przez kilka tygodni nie miałem za bardzo na co narzekać , więc jak kogoś zainteresuje ten Alcatel , to podpowiem , że “ujdzie” i w swojej cenie może być …  pozdrawiam ludzi oszczędzających swoje fundusze !