Alcohol 120 % jak nagrać obraz iso

witam, zassałem obrazy iso mandriva discovery ze strefy mandriva , cd 2 i 3 wypaliły się bez problemu a przy cd 1 mam taki problem :

ot9o0g6j4engcianm.jpg

co mam tu zaznaczyć ? na linuxie przez program k3b działo sie podobnie, prosze o pomoc

kliknij OK … powinno “przepuścić” :slight_smile:

no tak, kliknąć mogę ale czy nie zepsuje mi sięobraz iso albo czy normaln ie sie nagra a nie uszkodzi ??

Z tego wyniki ze to nie jest format iso :?

Spróbuj dac tak, zapewne nagra się jako płyta…

A uszkodzic sie nie uszkodzi jedyne to płyte zmarnujesz :roll:

no i nagrała się płyta ale ni ebootowalna, rece mi opadają, wywaliłem juz 5 cd na to /cenzura/, ściagałem obraz iso już drugi raz (każdy po 2 giga :twisted: ) napisałem jeszcze do pomocy technicznej mandriva, dlaczego cd1 sciąga mi się fake a nie cd, jak nie to na zawsze żegnam linuxa, wiecej z tym kłopotu niż pozytku, owszem mam teraz wersję free 2006, ale nie popuszcze tego bo płaciłem 50 zł za dostep do strefy

obrazy *.img nagrywaj CloneCD :slight_smile: pozatym w ultra ISO jest funkcja konwertowania :slight_smile: Narzędzia > Konwertuj wybieraż obraz, wybierarz format nowego obrazu i klikasz na Konwersja i masz obraz płytki np. ISO :slight_smile:

http://www.ezbsystems.com/ultraiso/ - strona programu (przydało by się zarszucić do downloadu :))

przecież ja mam obraz iso, co ty gadasz :cry:

a na co bezpiecznie moge przekonwertować plik iso??

sory :frowning: przeczytałem zły temat :wink:

tak :slight_smile:

nic to nie dało