Alcohol 120%-napęd wirtualny

Witam.

Mam problem z napędem wirtualnym.Otóż zainstalowałem 1 napęd wirtualny . Jest to wersja demonstracyjna programu i teraz nie wiem jak odinstalować bądź usunąć ten napęd, ponieważ licencja wygasła.Wiem tyle że trzeba było wejść w program i tam ustawić Liczbę napędów wirtualnych na 0.Tylko problem tkwi w tym że nie da się wejść w program bo jest koniec licencji

Co teraz mam zrobić ?

Z góry dzięki…

a probowales usunac program mysle ze wtedy naped zniknie

Poszperałem w Google.pl i na różnych stronach pisze że jak się usunie program to napęd zostaje nie próbowałem i mam obawy co do tego

Odinstaluj Alcohol 120% napęd ci zniknie nawet jak masz zainstalowany obraz płyty,a jeśli potrzebujesz wirtualny napęd zainstaluj sobie Alcohol 52% ma podobne właściwości tyle że nie nagrywa ale można nim tworzyć obrazy płyt

Ty miałeś taki sam przypadek :?:

właśnie przed chwilą odinstalowałem alcohola 120% i napęd mi znikł co prawda nie musiałem jeszcze bo czas wersji trial nie minął ale tak samo miałem już kiedyś i nie byłe problemu

Tak to prawda :!: co mówi henja 1 - ja nigdy nie odinstalowuje napędu tylko cały program, i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu-dla normalnego użytkownika Alcohol 52% wystarczy. :!: