Ale go podkręcił

(system) #1

34ghz.jpg

Pewien użytkownik komputera, podkręcił Pentiuma 4 do wartości, bagatela 34 GHz. Jednak jest to błąd, jaki pojawił się po zresetowaniu komputera, po nieudanej próbie podkręcenia.

Płyta MSI 915P Neo2 Platinum z najnowszym do niej biosem, zawiera błąd, który prawdopodbnie jest odpowiedzialny za tego rodzaju anomalię :smiley:

Ale swoją drogą, któż by nie chciał pracować z taką prędkością :stuck_out_tongue:

(pysiu) #2

no niezła prędkośc by była :wink: :wink:

(system) #3

Mi moje 3.0 GHz z Intel Pentiuma 4 jak na razie w zupełności wystarczają :smiley:

(Magik) #4

A wyobrażacie sobie chłodzenie takiego proca ?? :lol:

(boczi) #5

Ale to anomalie się zdarzają :lol:

(system) #6

Wiatrak by musiał być duuużo większy od procka :smiley:

(system) #7

Przy okazji,ja też mam anomalię na stronie Neostrady.Napisane mam:Ilość pobranych danych do dn. 09.06.2005: 2,23 GB

To nie jest żart!Może mnie przerzuciło do równoległej rzeczywistości?

(Magik) #8

Matrix :smiley: :smiley: :smiley:

(boczi) #9

Mój znajomy ma to samo, co Kerimus. Słyszałem, że jest to testowa wersja systemu i moze szwankować...

(S Man1) #10

Cała TP S.A z tą neostradą to jest testowa versja i ... musi szwankować :stuck_out_tongue:

(system) #11

A propos podkręcania to jestem ciekaw ile mogę podkręcić swojego Athlona 2500+ bez wymiany wentylatora na większy?Bo narazie nie mam kasy na wymianę GeForce FX 5200, a zauważyłem,że z Xpandem Rally mój kompek na wysokich ustawieniach sobie nie radzi.Chyba,że leży to po stronie pamięci,której mam 256MB DDR?

(Profeto) #12

Ja swojego Athlona XP 2000+ Thoroughbred-A nie podkręcałem. Bo i tak raczej niewiele z niego da się wycisnąć.

No i nie jest to jeszcze potrzebne. Za rok, może 2, jak będzie do czegoś za słaby (w grach nie gustuję), to może wtedy.

(lazikar) #13

Zależy jaki masz wentylator. Ale dużo zapewne nie jak to jest wentylator na przykład z boxa. Zobacz jak zachowują się temperatury. :smiley:

(3dm Racek) #14

Z procesora 34 Ghz będziemy się kiedyś śmiać tak jak teraz z atari ... :smiley:

(system) #15

Jak z wszystkiego co było kiedyś!Ciekawe tylko jak gry wtedy będą wyglądać.Chyba lepiej jak rzeczywistość!

(3dm Racek) #16

Żeby się przekonać czy gra to nie rzeczywistość będziemy musieli dotknąć monitora ... o ile oczywiście będą monitory :smiley:

(system) #17

Ale myślę,że przyszłość nie w taktowniu będzie leżeć tylko w optymalizacji systemu,silnika danej aplikacji itd. i jakiejś rzeczy,której na dzień dzisiejszy nie można nazwać bo nie istnieje.Mówię tu oczywiście o niedalekiej przyszłości! :smiley:

(Dafvid) #18

Za kilka lat procesor będzie stał w piwnicy i będzie służył do ogrzewania mieszkania.

(Kam) #19

Wyobrażacie sobie komputer, który ma 340Ghz ?? (trzysta czterdzieści tysięcy Mhz). A ciekawe ile takie cuś będzie kosztować... :lol:

(3dm Racek) #20

Niedużo .. zobaczysz, że to będize normalka :wink:

A jakie będą dyski ?! Ludzie będą całymi dniami zgrywać z CANAL+ różne programy, a potem dopiero godzinami wybierać najlepsze :stuck_out_tongue: