Alegro.pl - masz konto? zapraszam do dyskusji

Witam. Macie konta na allegro? wypowiedzcie sie w ankiecie :slight_smile:

PS: Ja nie posiadam :mrgreen:

O co chodzi z wersją premium na allegro, bo pierwsze słyszę… mimo że z allegro już od bardzo dawna korzystam :slight_smile:

no są 2 wersje bezpłatna to możesz tylko kupować a płatna to możesz jeszcze sprzedawać

Eee to nie tak :slight_smile:

Jest wersja z kopertą i bez koperty.

Z kopertą tzn. tylko kupować mozemy i tylko u tych którzy są na to pozwalają.

Natomiast płatna mozemy kupowac u wszystkich (chyba że jesteśmy gdzieś na czarnej liście) oraz jeszcze sprzedawać. Dodatkowo nasze konto jest zweryfikowane. Czyli wszystkie podane przez nas dane są prawdziwe - mniejsze prawdopodobieństwo oszustwa.

Obie wersje są bezpłatne. Ale za wystawienie i sprzedanie czegoś pobierana jest opłata.

no to miałem na myśli :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Konto posiadam już od około 2 lat, posiadam weryfikacje. Jak do tej pory przeprowadziłem 3 transakcje(kupno) :smiley: 2 dni temu wystawiłem pierwszy przedmiot na sprzedaż: płytę główną.

Taa, i dlatego allegro jest od 18lat

Ty również nie masz 18 lat a w dodatku wisisz na allegro.

Danielson :brawo:

Spójrz na date aukcji :shock:

Wtedy miałem 14/15lat byłem mały/głupi

Zresztą wszystko co na komentarzach widać było ok. Wystawiłem aukcje i nie zapłaciłem za nią.

Chociaż teraz znam regulamin, a nie pisze o płatnych kontach Premium

Nie pamiętam od kiedy mam konto na Allegro. Kupuję mało, czasami coś sprzedaję (ostatnio najczęściej programy, gry). Kiedyś nawet załapałem negatywa, przez to że kupujący nie doczytał opisu przedmiotu.

TO PISZ WYRAŹNIE a nie wyjezdzasz z jakas platna teraz sie pomylilem i mam darmowa a za to ze ci przysla list nic nie placisz :confused:

mam 27 pkt za komentarze, ogólnie kupiłem 20 przedmiotów, 9 sprzedałem, konto mam juz chyba ze 3 lata 8)

Konto mam już kilka dobrych lat. na allegro jeszcze nic nie sprzedawałem i raczej nie zamierzam, tylko kupuje od czasu do czasu :slight_smile: