Alegro.pl - masz konto? zapraszam do dyskusji

(Szymon Himen) #1

Witam. Macie konta na allegro? wypowiedzcie sie w ankiecie :slight_smile:

PS: Ja nie posiadam :mrgreen:

(aju) #2

O co chodzi z wersj─ů premium na allegro, bo pierwsze s┼éysz─Ö... mimo ┼╝e z allegro ju┼╝ od bardzo dawna korzystam :slight_smile:

(Szymon Himen) #3

no s─ů 2 wersje bezp┼éatna to mo┼╝esz tylko kupowa─ç a p┼éatna to mo┼╝esz jeszcze sprzedawa─ç

(aju) #4

Eee to nie tak :slight_smile:

Jest wersja z kopert─ů i bez koperty.

Z kopert─ů tzn. tylko kupowa─ç mozemy i tylko u tych kt├│rzy s─ů na to pozwalaj─ů.

Natomiast p┼éatna mozemy kupowac u wszystkich (chyba ┼╝e jeste┼Ťmy gdzie┼Ť na czarnej li┼Ťcie) oraz jeszcze sprzedawa─ç. Dodatkowo nasze konto jest zweryfikowane. Czyli wszystkie podane przez nas dane s─ů prawdziwe - mniejsze prawdopodobie┼ästwo oszustwa.

Obie wersje s─ů bezp┼éatne. Ale za wystawienie i sprzedanie czego┼Ť pobierana jest op┼éata.

(Szymon Himen) #5

no to mia┼éem na my┼Ťli :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Michal Uszynski) #6

Konto posiadam ju┼╝ od oko┼éo 2 lat, posiadam weryfikacje. Jak do tej pory przeprowadzi┼éem 3 transakcje(kupno) :smiley: 2 dni temu wystawi┼éem pierwszy przedmiot na sprzeda┼╝: p┼éyt─Ö g┼é├│wn─ů.

(Błażej) #7

Taa, i dlatego allegro jest od 18lat

(Danielson) #8

Ty r├│wnie┼╝ nie masz 18 lat a w dodatku wisisz na allegro.

(Kulaa 01) #9

Danielson :brawo:

(Błażej) #10

Sp├│jrz na date aukcji :shock:

Wtedy miałem 14/15lat byłem mały/głupi

Zreszt─ů wszystko co na komentarzach wida─ç by┼éo ok. Wystawi┼éem aukcje i nie zap┼éaci┼éem za ni─ů.

Chociaż teraz znam regulamin, a nie pisze o płatnych kontach Premium

Nie pami─Ötam od kiedy mam konto na Allegro. Kupuj─Ö ma┼éo, czasami co┼Ť sprzedaj─Ö (ostatnio najcz─Ö┼Ťciej programy, gry). Kiedy┼Ť nawet za┼éapa┼éem negatywa, przez to ┼╝e kupuj─ůcy nie doczyta┼é opisu przedmiotu.

(Grzesio Pesio) #12

TO PISZ WYRA┼╣NIE a nie wyjezdzasz z jakas platna teraz sie pomylilem i mam darmowa a za to ze ci przysla list nic nie placisz :confused:

(steemm) #13

mam 27 pkt za komentarze, ogólnie kupiłem 20 przedmiotów, 9 sprzedałem, konto mam juz chyba ze 3 lata 8)

(Krzys299) #14

Konto mam już kilka dobrych lat. na allegro jeszcze nic nie sprzedawałem i raczej nie zamierzam, tylko kupuje od czasu do czasu :slight_smile: