Aliexpress, a europejskie magazyny

Witam,

Czy na Ali da się wprowadzić wymuszenie szukania po europejskich magazynów, jak na Gearbest na przykład?
Jakoś nie widzi mi się klikanie w każdy produkt, aby sprawdzić czy jest dostępny w magazanych Europejskich.

Ps. Mam tutaj na myśli ustawienie całego sklepu na europejskie magazynu, bo że można to zrobić gdy szukamy czegoś co nas interesuje, po wpisaniu w wyszukiwarkę, to wiem :wink:

W Polsce moglibyśmy zrobić coś na kształt Amazona tyle tylko, że z produktami z Aliexpress.

1 polubienie

W Polsce Allegro jest takim Aliexpress - wszystko i nic. :wink:

Czy w Ali można, tego nie wiem. Ale jest taki jeden sklep “chiński”, który 90% towaru trzyma w magazynach w Polsce. Mają dwa, jeden pod Wrocławiem, a drugi w okolicach Warszawy. Niech ja sobie tylko przypomnę nazwę tego sklepu.
Edit… mam… Się zwą Tidebuy. Dziadostwo jakich mało.

1 polubienie

Dziadostwo, nie dziadostwo, niestety niewiele mi pomoże, bo mieszkam poza granicami kraju. :wink: Ale dziękuje, sprawdzę czy faktycznie takie kiepskie opinie.

Ja też nie mieszkam w pl. A opinie mają skopane masakrycznie. Odradzam kupowanie u nich. Jakieś zwroty i tym podobne, żeby kasę dostać to graniczy z cudem. Na pytanie klienta o adres do wysyłki zwrotnej, odpowiadają w stylu: “a może by pan/pani to komuś sprzedała, zamiast nam odsyłać?”.
Powaga. Koleżanka takie coś dostała. Ja też.

Witam w AliExpress nie ma czegoś takiego jak magazyny bo to nie Amazon ta strona zrzesza producentów którzy ogłaszają się na stronie Ali (Ali to pośrednik) i sprzedają.

PS. A co do GearBest to w magazynach mają tylko najdroższe przedmioty więc jak potrzebujesz pierdoły to i tak z Chin będzie dostarczone.