Alkochol 120%


(Cmafatcat) #1

po wykożystaniu trial verion Alkochola *****************.. u mnie to działa bez problemu ( mam nadzieje że ta informacja nie jest nielegalna i sprzeczna z regulaminem)


(fiesta) #2

Niestety jest i dlatego treść postu została zmieniona. Instalując wersję trial godzisz się na pewne warunki, a takie działanie jest sprzeczne z nimi.


(Cmafatcat) #3

spoko rozumiem i przepraszam za złamanie regulaminu :x


(Cmafatcat) #4

acha Fiesta zapoznałem sie z treścią regulaminu jaki przyjmuje do wiadomości i mam obowiązek przestrzegać i tam nie ma nic ten temat, który chciałem przekazać innym......ponieważ jeżeli by był jakiś anekst to był by sprzeczny z prawami konsumenta(konsument ma prawo do wykorzystywania oprogramowania w jakimkolwiek celu, który nie jest niezgodny z prawami marketingowymi(czyli, nielegalne rozprowadzanie, kopiowanie, urzywanie publiczne) ... wiec jeszcze raz to nie jest sprzeczne wiec po wykorzystaniu triala alcochola*********************.................... wesołych świąt! !!


(fiesta) #5

Chyba powyższa definicja powina rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Wszelkie machinacje z programem w celu dalszego jego użytkowania po upływie czasu próbnego są niezgodne z zasadami tej licencji.