Alkohol 120% 1.9.5.3823, klopocik

siemano na poczatku instalacji wyskoczyl mi komunikat cos o podmianie i jakies ostrzezenie nie zwrocilem szczegolnej uwagi ale chodzilo chyba o drivera i teraz nie moge zainstalowac innej wersji i nie widzi mi tej najnowsze w panelu sterowania=>‘dodaj-usun programy’

prosze o pomoc

Przeczyść rejestr :slight_smile:

Polecam do tego: jv16 PowerTools 1.3.0.195

zrobione i nic nie pomoglo :?

Jezeli usługi i foldery będą stawiały opór wykonuj wszytskie czynności w trybie awaryjnym.

:arrow: Najpierw zatrzymaj usułgę StarWindService.exe

:arrow: Usuń katalog: C:\Program Files\Alcohol Soft

:arrow: Tą czynnośc wykonujesz w trybie awaryjnym, podczasz jego startu na dole ekranu pokaze się napis o uruchomieniu lub nie sterowników Alcohol 120% (a347scsi,a347bus) kiedy zobaczysz komunikat naciskasz Esc.

Start - uruchom - regedit.

Odnajdujesz klucz:

Hkey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services

Usuwasz klucze zawierające sterowniki a347scsi i a347bus , są to sterowniki (Alcohol 120%)

:arrow: Usuwasz sterowniki (a347scsi,a347bus) z folderu:

C:\Windows\System32\Drivers folder

Proponuje aby wszytskie czynności wykonać w trybie awaryjnym, na dodatek wykonaj kopię rejestru oraz punkt przywracania systemu, w razie jakiś problemów.

dzieki za pomoc ale tak:

  1. uslugi o ktorej piszesz nie mam:

r264n00kotp7b49dm.jpg

  1. sterownikow tez nie moge znalezc:

w9n273ankkc2n6w0m.jpg

Usługi nie ma bo program nie jest zapewnie aktywny, przeprowadż pierwsze dwa kroki.

Faktycznie nie posiadasz tych sterowników, chodz podczasz instalacji mogły pozmieniać się nazwy(jezeli domyślne były uszkodzone).

Sprawdz w kluczu:

Hkey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services

Czy nie ma zadnych sterowników z koncówką scsi i bus.

Napisz jaki wyswietla komunikat Alcohol kiedy chcesz zainstalować :?

ok tu byla ta suka: vaxscis :smiley: , ale po zainstalowaniu wersji 1.9.5.3823 nadal jej nie widac w ‘dodaj usun programy’

a to tez usunac, ma rozszerzenie scis i driver tez taki jest:

oxzdl5e1we135vvvm.jpg

Więc zpewnie jest to sterownik od Alcohola, więc mozesz usunąc (Wczesniej zrób kopie rejestru) w razie jakiś problemów.

Rozumiem ze masz zainstalowaną wersje 1.9.5.3823 która działa czy nie, napisz dokłądnie jak to teraz masz :?

mam zainstalowaną wersje 1.9.5.3823, wyglada na to ze wszystko dziala poprawnie ale nie widac go w panelu sterowania 'dodaj-usun programy’to jakis blad czy ta wersja tak ma

Niektóre programy nie są widoczne, ja miałem tak z poprzednią wersją nie wiadomo czemu, więc sie nie przejmuj usuniesz, ja przez dezinstalator.