All in One; poszukiwania

Hey !

Poszukuję sprzętu dla starszej osoby. Głównym założeniem jest ekran/monitor. Czyli jakość, rozdzielczość, kontrast itd. No bo tylko to się liczy. 

Dlatego następstwem tego jest sprzęt AiO. Znalazłem takie cudaki jak:

- ACER AZ3-710

- Lenovo IdeaCentre 300 ( milion rodzajów, serio)

- MSI Pro 24 4BW

 

Conajmniej 21". 

I tak patrzę sobie, że całkiem one drogie. Więc genialny ja, wymyślił, że może kupić sam monitor + mini PC. 

No właśnie, monitor… Jest wybór, gdy jesteś graczem. A gdy szukam o bardzo dobrej jakości + kamerka internetowa ( 2 megapiksele to już trochę siara, no nie? Ciężko to nazwać jakością HD?) + mikrofon ( Tak ! Co dziwne, jeśli sprzęt ma kamerkę, to często nie ma mikrofonu…). 

A osobna kamerka, jest opcją, no ale to i tak już będzie za dużo kabli, tak sądzę… Bo będzie to przejscie z laptopa 17". Więc przybędzie kabel od klawiatury, może myszki… A miejsca wiele nie ma. Śmiesznie to zabrzmi, ale chcę by było kompaktowe. 

Wzorem poszukiwań jest iMac. No ale cena. Co najwyżej może Mac Mini. Ale i tak wpierw monitor.  A celem tego zestawu będzie Internet + Skype. Tyle. I czytnik CD/DVD jeśliby się znalazł, ale przeżyję. 

Wracając do samych monitorów znalazłem takie:

HP E221C

Philips 272P4QPJKEB 2400zł

 

Ten HP dupy nie urywa. 

A drugi no się ceni, i kamerka właśnie TYLKO 2 mpix… 

I ogółem mało takich :frowning:  

Kwestię Mini PC rozważę gdy znajdzie się sprzęt. All in One lub monitor. Chociaż oczywiście, im większy, im tańszy, im lepszy, tym lepiej…hahahah ;) 

Pozdrawiam.