All player- fixavi i tryb wyłączności

Hej,

Mam problem z odtworzeniem plików avi w All playerze.Przy próbie otworzenia pokazuje mi okienko: “plik używany w trybie wyłączności prze inny program.Jeśłi to .avi, możesz użyć opcji Fixavi”, używam tej opcji, i część plików nie ma obrazu :-x , a nie mogę odnależć programu , który ma wyłączność…mam tylko allplayer i WMplayer( jego podejrzewam,ale nie wiem jak to sprawdzić), ewntualnie jak wyłączyć wyłączność 8) ?

pozdrawiam#braav

A jaki masz system i jaki Media Player?

Sciagnij:

:arrow: k Lite Mega Codec Pack

oraz najnowsza wersje All Player oraz WMP z wortalu.

sproboj rowniez w innym odtwarzaczu puscic film (subedit).

jesli dzieje sie to samo to plik avi jest uszkodzony.

W Windows Media Player 9 w górnym menu ->Narzędzia->Opcje-> zakładka Typy plików i odznacz plik .avi. :smiley:

OK.Pogrzebanie w opcjach MP pomogło na wyłaczność:) Nowsza wersja AllPlayera wywołała małe komplikacje przy instalacji, ale temat kilka linijek niżej na forum też się przydał:)

Kłopot z dwoma plikami bez wizji pozostał mimo ściągnęcia kodeków,też myślę,że są uszkodzone:/reszta działa bez zarzutu.dzięki,pozdr

mam problem;/// mam kilka takich filmów które działaja w programie nero show time lecz nie działają w allplayerze;/// jak chcem włączyć te filmy w allplayer to wyskakuje coś że ten plik jest używany przez inny program a później czy chcem użyć FIXAVI czy coś takiego…jeśli ktoś wie o co może w tym chodzić to prosze o radę xD