All player, rmvb, brak kodeka?

do tej pory All Player odtwarzał mi pliki rmvb, teraz też tylko że nie ma w nich głosu. Podobnie zachowyuje się Media Player Classic, Natomiast Real Player chętnie je odtwarza wraz z głosem, przy czym tam już nie mogę wyswietlić napisów. Co się stało??

Może usunołeś jakiś ważniejszy plik, poprostu przeinstaluj lub pobierz BESTplayer. :wink:

Ja bym przeinstalował All Player i Media Player Classic - przy instalacji wybierz opcje Default , to “naj szersza” z opcji instalacji

best player w ogóle nie chce RMVB, mowi że to dla niego zły format. Natomiast All Player krzyczy że nie mam Real Alternative. No i może nie mam. Skąd go wziąć i jak z nim postąpić?

http://www.instalki.pl/programy/downloa … native.php wygląd ma jak Media Player Classic ale ma inne kodeki - a jak postąpić , normalnie czyli install

nic z tego, może dzisiaj ktoś mi pomoże? Probem ten sam.

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 15:19 został dopisany post przez alexandra_rijkaard

nie wierzę żeby nikt nie wiedział jak to zrobić. Proszę o pomoc.

Ściągnij i zainstaluj kodeki Real Alternative http://www.free-codecs.com/download/rea … native.htm

nic z tego, problem wygląda następująco

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 16:55 został dopisany post przez alexandra_rijkaard

no halo, na pewno wiecie…

post-76381-13856534175363_thumb.gif

post-76381-13856534176547_thumb.gif

Eh…odinstaluj kodeki i wszystkie odtwarzacze, wyczyść rejestr (CCleaner) zainstaluj K-Lite MEGA Codec Pack :arrow: TUTAJ .Teraz ponownie zainstaluj odtwarzacze chociaż MPC wystarcza…

nic to nie dało ale teraz już chyba wiem gdzie jest błąd. Każda z instalacji czy tego -Lite MEGA Codec Pack, czy też Real Alternative prosi mnie o deinstalację Real Player, ja oczywiście się zgadzam ale on potem informuje że jakiś component do deinstalacji is missing. Gdzie go szukać żeby usunąć ten real?

Jeśli chodzi o samo usunięcie to spróbuj z początku od panel sterowania->dodaj/usuń programy.Jeśli z tego nie pójdzie, spróbuj Revo Unistaler.Potem czyszczenie rejestru->np. CCleaner.

fajny program. Tylko że on nie widzi Real PLayera. Przynajmniej u mnie. Nie ma go na tej liście… Gdzie szukać?

A jest w dodaj/usuń programy?

jest ale wyskakuje że Uninstaller component missing

Więc spróbuj go zainstalować do tej samej lokalizacji co był wcześniej/albo jeśli jest możliwość naprawiania podczas samej instalacji(w menu instalatora).I wtedy spróbuj ponownie usunąć.

Mam dokładnie taki sam problem. W RealPlayer jest głos ale nie mogę wczytać napisów, w All Player mam napisy i Video ale głosu nie mam. Przetestowałem także BestPlayera w którym było Video z napisami, ale też bez głosu. Spróbowałem przez Subedit Playera, Ten nie rozpoznał rozszerzenia więc chiałem je dodać, niestety bez skutku. Windows Media Player ani myśli Odtworzyć tego formatu. Poszukam czegoś jeszcze i jak znajdę to napiszę.