All player zainstalowany-nie moge go uruchomic

Tez za czesto Vista blokuje mi rozne programy.np. nie moge wejs na stony internetowe,ktore zostaly mi przeslane na poczte onetu lub nie moge otworzyc niektorych zalacznikow w listach.

A masz włączone UAC, czyli kontrole użytkownika?? Uruchom go z administratora. Prawym klawiszem na ikonkę -> uruchom z administratora

ciesze,sie ,ze chcesz mi pomoc,ale nie wiem co to jest UAC i w co mam wejsc i na jaka ikonke kliknac.Mam anglojezyczna wersje Visty.

Zainstalowalam All Player’a przez menadrzera.Tak moge instalowac bez konca,ale nadal nie moge go uruchomic.Jak probuje go otworzyc,to wyswietlami sie tylko panel All Playera wiecej nic.Moze Vista to blokuje,poniewaz ten system ma Windows Media Player’a.Jak to odblokowac?

UAC- User Account Control, czyli kontrola konta użytkownika, można ją wyłączyć przez następujący sposób: Start-> Panel sterowania-> Konta użytkowników i wjedz w Włącz lub wyłącz funkcje kontroli użytkownika. Po czym ponownie uruchom komputer i wtedy spróbuj odpalić All Playera

nausia , Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.