ALL Player

Zainstalowałem wymieniony w temacie programik. Po jego zainstalowaniu wszystkie pliki muzyczne zmieniły ikony z Windows Media Player, na ikony nowego programu. Widocznie podczas konfiguracji nowego programu coś źle skonfigurowałem? W takim razie w jaki sposób instalować w/w program by nie był on programem dmyślnym , tylko by sam użytkownik mógł wybierać samodzielnie program do odtwarzania muzyki i nie tylko.

zrob wlasciwosci danego formatu pliku

i ustaw jako program domyslny ten ktorego chcesz uzywac

lub w opcjach odznac Mp3 i te formaty do ktorych uzywasz innego programu

zazwyczaj jest to przy zakonczeniu istalacji do wyboru

Dzięki napisałeś na pewno poprawnie, tylko jest problem - nic z tego nie rozumiem, gdyż jestem laikiem w tej kwestii. Jeżeli chcesz pomóc to może małą instrukcję dasz na zasadzie < krok po kroku > a najlepiej jakiś możliwy screen w tej kwestii.

Witam

Aby wybrać formaty plików które ma odtwarzać ALL Player:

Włącz All Playera > PPM > Formaty plików (I tam wybierasz ta opcję ktora Cie interesuje) > Zapisz zmiany i zrobione.

Lub wybierasz plik który chcesz żeby odtwarzał All Player i :

PPM (na tym pliku) > Otwórz za pomocą > Wybierz program > Zaznaczasz opcję “Zawsze używaj wybranego programu…” > Wybierasz All Player > OK i zrobione

Np tak:

1)Kliknij prawym klawiszem myszki na dowolnym pliku muzycznym.

2)Z rozwiniętej listy wybierz: właściwości.

  1. Wybierz: Otwierane za pomocą:—>zmień (wybierz porogram przy pomocy którego ma być ten plik otwierany np. Windows Media Player. )Wszystkie pliki muzyczne z tym samym rozszerzeniem np. mp3 zmienią swoje ikony bo będą teraz otwierane przez WMP. Podobnie zrób z innymi plikami muzycznymi to znaczy z innymi rozszerzeniami.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN