All Seeing Eye - alternatywa

Czy istnieją programy które tak samo jak ten w temacie, wyszukują nam serwery do gier, chodzi mi o jakies dobre programy. All Seeing eye, nie jest zły, jednak mam problem z wyszukiwaniem znajomych itp. i może przesiąde sie na cos innego, jesli jest cos takiego.

hmm jest prograqmik o nazwie Himachi ktory tworzy siec lokalna przez internet zobacz niestety nie wyszukuje on serwerow gier ale mozesz tworzyc wlasne

Hym, nie chodzilo mi o taki który nie wyszykuje serwerów, ale opcja tworzenia własnych może byc ciekawa, wypróbuje go napewno. Jesli ktos ma odpowiedz na moje pytanie to temat w dalszym ciągu otwarty.

FreeoN dzięki za zainteresowanie .

HLSW, Xfire - dla wyszukiwania znajomych

xfire. Zawsze go używam. Nie dość że wyszukuje serwery to jeszcze działa jak komunikatro. Można gadać w czasie gry, nawet głosowo.

Game Spy Arcade, wymaga rejestracji ale jest w nim duzo opcji, m.in. wyszukiwanie znajomych

Game Spy Arcade – zainstalowałem zarejstrowałem sie, jednak nie wiem gdzie jest opcja podobna do tej w all seeig eye, która pokazuje moje gry on-line, które mam na kompie. Pozatym wszystko jest ok.