Allegro, a zapłata za przedmiot

Witam. Mam taki problemik. Sprzedałem przedmiot, ale chciałbym, żeby kupujący wpłacił mi pieniądze na PayU allegro. (Tam gdzie są rachunki np. za prowizje). I jeżeli mi to wpłaci, to będę mógł coś kupić na allegro i od razu zapłacić a nie chodzić po bankach. (Nie mam konta bankowego na razie.)

W skrócie: Chcę, żeby kupujący wpłacił mi pieniądze nie do mnie tylko jakby na allegro, bo od razu chcę coś kupić przez PayU, tylko nie wiem jakie dane mam podać do wpłaty.

Witam.

niestety nie da się dysponować pieniędzmi które są wpłacone na payU ostatnio chciałem również zrobić coś podobnego niestety przy wyborze płatności za pomocą PayU system prosi o podpięcie karty kredytowej musiałem środki wypłacić :frowning:

Pozdrawiam.

Nie ma takiej opcji ,jeżeli nie jesteś pełnoletni i nie masz konta bankowego po prostu zkorzystaj z opcji wpłaty pieniędzy na konto rodziców ,siostry etc

Co do wypłat PayU - warto wspomnieć, że allegro wymaga zgodności danych.

Więc lepiej nie wpisywać innych niż się podało przy rejestracji.

Ale oczywiście można napisać, by kupujący wpłacił bezpośrednio na jakieś inne konto bankowe.

Sprzedający może zaznaczyć np. w opisie aukcji, że bardzo chcę, aby klient wpłacił na konto bankowe, ale zawsze jest i musi być opcja wpłaty na PAYu, gdyż jest to w regulaminie allegro.

Jeżeli ktoś bardzo nie chce PayU, to wystarczy ustawić jako jedyną opcję:

Płatność przy odbiorze - Odbiór osobisty.