Allegro.Brak adresu do wysyłki - co robić?

Witam. Sprzedałem drukarkę na allegro. Pieniądze za nią wpłynęły błyskawicznie, ale nie mam adresu na który mam wysłać przedmiot. Allegro mi go nie podało, a z kupującym nie mam kontaktu (na mejle nie odpowiada).

Czy mogę wysłać przedmiot na adres właściciela rachunku bankowego z którego był zrobiony przelew?? Jak się to ma do regulaminu allegro (tak, szukałem ale nie znalazłem).

Zaloguj się na konto w allegro i tam jak na aukcje i login kupującego są dane ( Dane kupującego ) i ci się wyświetlą a z drugiej strony przecież

przychodzi zawsze mail z danymi na skrzynkę email

Na adres z przelewu lepiej nie wysyłać (może być inny, niż aktualny). O ile klient nie zaznaczył inaczej, paczki wysyła się na dane z allegro.

Pisz do skutku do kupującego przez formularz kontaktowy allegro, nie wysyłaj na adres z przelewu, dane kupującego możesz sprawdzić tak jak podał pysiu.

Uważam, że jeśli w liście od Allegro nie było danych adresowych kupującego, to powinieneś skontaktować się z administratorem Allegro w celu wyjaśnienie tej kwestii. Od tego powinieneś zacząć.

@ Pysiu & Cedar:

Też byłem nieźle zdziwiony jak nie dstałem adresu oa Allegro, screen na dowód;

ce8361a3e4423c94m.png

Jeżeli korzystam z opcji ‘pokaż dane kupującego’ to wyświetlają się tylko imię, nazwisko, woj.śląskie i adres meilowy.

@Pablo_Wawa:

Zrobię to co mi poradziłeś, dam znać z jakim skutkiem :wink:

@everyone: dzięki za pradę, sprawa może troche trwać, ale co tam, kasę mam, przedmiot wyslę jak zdobęde ades :wink:

i jeszcze jedno pytanie: jeżeli ostatecznie zdobęde adres od kupującego wysłany z adresu emailowego kupującego to wszysto będzie ok?

Tak, pod warunkiem, że idealnie taki sam jak ten mail zarejestrowany na allegro (niektóre litery pisane jako wielkie i małe wyglądają prawie identycznie) Najlepiej jak te dane wyśle przez formularz kontaktowy allegro ze swojego konta. A jaki jeszcze potwierdzi rozmową telefoniczną to możesz zdecydować się na wysyłkę. Jeśli nie będziesz miał pewności co to adresu i tożsamości kupującego nie jesteś zobowiązany do wysyłki.

dzięki wielkie za porady, teraz przynajmniej mam jasność sytuacji;)

Pozdrawiam