Allegro, brak możliwości przelicytowania

Witam

Mam problem z licytacją na allegro, nie moge przelicytować jednego kolesia, ja daje pewną kwotę, i zaraz po kliknięciu licytuj wyskakuje że zostałem przelicytowany i tak cały czas :frowning: przecież to jest niemożliwe, czyżby używał on jakiegoś programu ?

są też do tego typu programy że jak dana osoba zalicytuje większą kwotę niż 2 osoba, to dany program przewyższa kwotę osoby 1 i tak aż do zakończenia aukcji, może być że w programie została ustalona kwota że będzie licytował np do 150 zł a jak ty dasz więcej niż 150 zł to już będziesz pierwszą osobą z tych kupuących

po prostu ten koleś dał swoją kwote maksymalną większa niż ty licytujesz

przelicytujesz go dopiero gdy dasz więcej niż ten jego max.

Może on postawił bardzo dużo kwote ? np.

Jest tak że przedmiot jest od 1 zł koles stawia 500 a ty stawiasz 1,25 no i jeses przelicytowany.

Przecież widze ile ja licytuje, a ile koleś… przebija mnie zawsze, daje najmniejszą możliwą kwote.

Tego nie widzisz :stuck_out_tongue:

Poczytaj troszkę (wszystko jest na http://www.allegro.pl)

O to chodzi że nie widzisz :stuck_out_tongue:

przedmiot kosztuje 10 zł a ktoś zalicytował 100 zł to na Allegro nie pokazuje sie kwota jaką wylicytował tylko niewiele większa od ostatnio wylicytowanej np. 10,99 Ty dajesz 12 zł to automat od razu podbije na 13 zł od tego gościa co dał kwotę 100 zł, i tak będzie do momentu do kiedy nie przekroczysz maksymalnej jego oferty (czyli 100 zł). Dopiero jak zalicytujesz 101 zł to przebijesz tego gościa.

@D@widoS

  1. Wypadało by czytać regulamin i zasady czegoś w czym bierzesz udział :roll:

  2. :szukaj:

Aha #-o

PS

Przelicytowałem kolesie :stuck_out_tongue:

Ale się uśmiałem.

Jak zaczynałem pierwszy raz licytacje na Allegro miałem dokładnie to samo.

Wkurzyłem się i napisałem do Allegro, że to chyba jakieś oszustwo.

Ale to jest jedna z usług Allegro -AgentAllegro czy jakoś tak.

Wybierasz przedmiot który ciebie interesuje, wpisujesz ile max chciałbyś za niego dać, a program odwala robotę licytacyjną za ciebie.

Później przychodzisz i sprawdzasz czy wygrałeś czy nie.

D@widoS widać mam uległa i jest konto;d. A co do wcześniejszego to tak jak koledzy mówią są strony z automatami same programy. Czego to człowiek nie wymysli