Allegro>> cena sprzedaży

Witam. "Zaciekawiłem " się pewną aukcją na allegro w ktorej jest kup teraz: 2 zł, a koles pod koniec opisu aukcji pisze ze chce : 600zl ,./nie wspomina nic dlaczego kup teraz jest INNA. Nie wiem dlaczego dal 2 zl, ale domyslam sie ze nie chce placic prwozij. I tu mam pytanie: Jakbym to kupil za 2 zl,?? to w swietle prawa ile powinienem zaplacic ?

W świetle prawa powinieneś zapłacić 2 zł. A sprawę radziłbym zgłosić obsłudze Allegro.

Jeżeli tylko taka aukcja zostanie zgłoszona, zostaje ona usunięta a konto użytkownika zawieszone.

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 11:19

zapewne chodzi o tą aukcję http://www.allegro.pl/item241452403_eq_ … n_usa.html ?

A czy to nie jest czasem aukcja prywatna? Jeśli jest, to nie weźmiesz w niej udziału - no chyba, że sprzedający udzieli Ci zaproszenia. Sporo allegrowiczów sprzedaje w ten sposób bardzo drogie urządzenia (np. za 12 tysięcy złotych), bo schodzą one bardzo rzadko (o ile w ogóle), a koszt wystawienia jest niezwykle duży. No ale w przypadku ceny 600 zł, to już przegięcie :? .

już po kłopocie :), Aukcja usunięta.

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 11:32

a pamięta ktoś nick tego gościa ?

Aukcja usunieta, ale warto pamietac, ze jesli sprzet bedzie wadliwy to sprzedajacy moze Ci oddac tylko 2zl! Tyle wynosi cena zakupu, wiec potem moga byc problemy z odkrecaniem, prawnikami, sadem… Nie warto, tym bardziej, ze Ty za to nie placisz.