Allegro - cheaty!?!?

Ostatnio próbuję wygrać przedmiot na allegro. Chciałbym się dowiedzieć czy jest mozliwe aby ktoś używał jakiegos rodzaju cheatu do głosowania na allegro? Chodzi o to, że kiedy przebijam ofertę to pokazuje się strona z potwierdzeniem kwoty do zapłaty. Kiedy potwierdzam to pokazuje się ze juz ktoś przebił moją ofertę. Po pierwsze negocjowałem tylko z jednym użytkownikiem, a po drugie on już wiedział, że ma przebić moją ofertę, której ja jeszcze nie potwierdziłem! !!

Jedyny program jaki znam do wygrywania aukcji w ostatnich sekundach to Snajper :?

Gdy ktos ustawia maks. kwote jaką ma zaplacic to wcale nie oznacza, ze tyle zaplaci.

Przyklad:

Ktos wystawil przedmiot z ceną minimalną 1zl. Uzytkownik X daje maksymalną 3zl. Cena za przedmiot wynosi dalej 1zl. Uzytkownik Y daje 1.50zl i wtedy automatycznie komunikuje go, ze oferta jest przebita, bo X dal maks. 3zl. Y musi podnosic cenę az przebije X itd.

Wydaje mi się, ze to tak dziala, ale nie jestem pewien.

dArk to działa właśnie tak - to jest powodem tego że ktoś cie “przebija”

a tak naprawde to poprostu Ty nie przebiles jego…

berbeluh :dokładnie :stuck_out_tongue:

Nie znajomość podstawowych zasad allegro też boli :stuck_out_tongue:

ok dziękuję za wszystkie odpowiedzi. jednak tu nie chodzi o to, ze on mnie przebil bo wczesniej dal lepszą ofertę. koles przebijał mnie o 2,5 zł cały czas… dałem swoją ofertę to jeszcze przed jej potwierdzeniem tamten miał już większą o 2,5 zł. i tak było 3 razy pod rząd. w końcu dałem za wygraną…

thX za pomoc, pozdrawiam

ryto , no i o to właśnie chodzi! Ów ktoś nie dał 2.5 więcej od Ciebie, tylko dał np. 50 zł więcej. Skutkiem tego za każdym razem i tak miał przewagę.