Allegro- czas na zapłacenie za wystawiony przedmiot

Wystawiłem ostatnio przedmiot na allegro ale go nie sprzedałem. I mam takie ile mam czasu na zapłacenie za wystawienie na sprzedaż przedmiotu?

Dostaniesz e-maila. I czas 14 dni na zapłatę. :smiley:

Chodzi o prowizję za wystawienie aukcji?

Pod koniec miesiąca dostaniesz pewnie maila że jak nie opłacisz do któregoś to zablokują konto.

Potem jak zablokują to w przeciągu tygodnia lub dwóch dostaniesz normalna pocztą polską przedsądowe wezwanie do zapłaty ostatnio płacę regularnie po takim wezwaniu także wiem ;D

zrodlo: http://allegro.pl/help_item.php?tid=136&item=102&zoom=N

Chodzi mi oto że wystawiłem telefon ale go nie sprzedałem ale za wystawienie przedmiotu została mi naliczona opłata 5zł. I mam takie pytanie, ile mam czasu od zakończenia aukcji na zapłacenie za ten przedmiot, czy może przyjdzie mi jakieś powiadomienie że mam zapłacić za ten przedmiot w ciągu iluś tam dni?

Chodzi mi o to, że w tym wątku napisałeś dwa posty ale żadnej odpowiedzi w ciągu tych kilku dni nie przeczytałeś - przecież piękne odpowiedzi są już udzielone, czego jeszcze oczekujesz?

PS. Nie będziesz płacił “za przedmiot” tylko za wystawienie swojej aukcji.

rozumiem. To ile mam czasu na zapłacenie za wystawienie aukcji, przyjdzie do mnie jakiś email czy jak? Z góry dziękuję za odpowiedź

Ręce opadają…

Nie rozumiesz, że masz przeczytać ze zrozumieniem to co jest powyżej napisane?

Odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania z tego wątku zostały już precyzyjnie podane, Ty musisz je tylko przeczytać.