Allegro czy ebay.pl

Który serwis jest lepszy proszę pisać wszystkie + i - korzystania, wady i zalety,opłacalność korzystania itd…???

Zdecydowanie allegro!

Dlaczego?

Z tego co wiem to na eBay jest nie pełna aktywacja konta - czyt. nie przysyłają listu z kodem aktywacyjnym do domu.

Na eBay więcej oszustów.

Pozatym na allegro więcej znajdziesz i więcej kupisz.

To takie moje zdanie, jeżeli ktoś sie z tym nie zgadza to ciiicho :stuck_out_tongue:

Popieram Korai.

Na Ebayu jest kiepski podział kategorii.

W eBay było więcej oszustów ( kolega koledze nabijał dobre opinie) co nie oznacza że na Allegro ich nie ma.

Jednak polecam Allegro, sam czasem korzystam.

dodam ze na allegro jest duzo wiecej rzeczy do kupienia … gdy chcialem zakupic snowboard w allegro bylo kilkanascie stron … a na eBay bylo zaledwie pare … :slight_smile:

Sam osobiście sprzedaje i kupuje na Allegro ale ostatnio borykają się oni z wieloma kłopotami technicznymi(częste przerwy w działaniu) a ebaya dopiero testuje ale pierwszą denerwującą sprawą jest znalezienie cennika z korzystanie z ich serwisu !!

This is retoric question??? :o 8)

To jest napewno chwilowe.

Radze zostać przy allegro :wink:

Jak narazie -> Allegro, eBay w Polsce jest bardzo słabo zorganizowany… poczekamy, zobaczymy za roczek może dwa wszystko będzie tak jak na zachodzie… miejmy nadzieje :stuck_out_tongue:

Popieram Allegro, ale warto skorzystać z całkowicie darmowej alternatywy jaką jest Świstak. Nie ma tyle aukcji, ale na pewno bezpieczniej niż na e-Bay.

POZDRAWIAM !!

Oszustwa niestety zdażają się wszędzie ale można też zuważyć iż na ebayu ludzie sprzedają drożej niż na Allegro np: kotegoria numizmatyka/monety ceny wyższe nawet o 50%> NO i podstawowa sprawa “kontakt w sprawie pakowania i kosztów przesyłki” pod tym względem Allegro wydaje się bardziej przejżyste !

POZDRAWIAM :slight_smile:

Odpowiem z punktu widzenia osoby sprzedającej: wystawiam aukcję wieloprzedmiotową na 10 dni Pod koniec aukcji mam na ebayu, swistaku czy na a24.pl ok 25-30 wejśc na moją aukcję i zerową sprzedaż, a na allegro mam mniej więcej tyle samo, tyle że sprzedanych przedmiotów przy ok 1000 wejść. Jak dla mnie nic więcej nie trzeba dodawać…

Tia tyle że ebay ma swoją renomę… a to że w Polsce ludzie odpowiedzialni za ten serwis aukcyjny to (…) ekhem to inna sprawa :confused: