Allegro - domyślny widok

(betmariss) #1

Wyniki wyszukiwania na Allegro domyślnie zawsze są w postaci listy, a ja zawsze korzystam z widoku siatki. Czy da się coś zrobić, aby domyślnie mieć zawsze widok siatki? Na Allegro w profilu nie znalazłam żadnych takich ustawień. Nie wiem, czy są, tylko ja nie umiem znaleźć, czy nie ma.
I druga sprawa - czy da się jakoś zwiększyć ilość wyników na stronie? Kiedyś można sobie było ustawić, ale później ta opcja gdzieś znikła. Wiem, że czasami można dopisać coś do adresu. Może ktoś wie? Mam dodatek Re-Pagination do FF, ale akurat na Allegro nie działa :frowning:

(krystian3w) #2

Takie przestawienie nie zapisuje się w linku (zostaje w cookies/local storage :question:) .

Sposobu na więcej ofert nie znam.

(betmariss) #3

Za każdym razem jak wchodzę na Allegro, to muszę przestawiać. W uprawnieniach strony ciasteczka mam ustawione na “zezwalaj”, a nie “zezwalaj na czas sesji”, więc powinny zostać zachowane. Teraz jeszcze dodałam do wyjątków w CCleanerze, ale nie używałam go codziennie.
@Edycja:
Niestety, wygląda, że zachowanie ciasteczek nie pomaga. To samo zresztą dotyczy logowania. Za każdym razem muszę się od nowa logować i od nowa wybierać widok siatki :frowning: