Allegro - "dostęp zablokowany"

Co jest powodem tego oto komunikatu:obraz Chodzi o stronę Allegro rzecz jasna.

Na pewno to prawdziwe Allegro, a nie jakaś strona podszywająca się pod Allegro?

Tak.Prawdziwe na 100% Przed wczoraj nie było jeszcze tego problemu a dziś się pojawił.

to nie cisco wystawia certyfikat allegro, czy masz jakieś urządzenia cisco w sieci? lub od przedwczoraj coś zmieniałeś?

Data w kompie dobrze ustawiona ?

Dnsy mam ustawione z opendns. Urządzeń z Cisco nie posiadam.

To w takim razie fałszywka Allegro. Podaj linka do tej strony, to zobaczę, czy prawdziwy serwis

ale to raczej nie wpływa na to który urząd wystawił certyfikat, sprawdź jeszcze antywirusa, bo wygląda jakby ktoś podmienił oryginalny certyfikat, coś ściągałeś w ostatnim czasie?

Nie jest to wina antywirusa. Właśnie sprawdziłem u siebie i też mam kaspra, jest ok.

Dziękuję Panowie za poświęcony czas. Problem rozwiązany. Jest ok.

Pochwal się więc.

Nie wolno to tajemnica trolli skrywana od lat.

nie bądź złośliwy :wink: niech @Grzesiekk i autor się pochwali, co ściągali, a 28.01 miała premiera ‘The Medium’

Nie wyszedł Ci ten dowcip :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Czyli dalej masz ten problem co autor?

Nie mam problemu o którym wspomniał autor. Sprawdziłem z ciekawości bo mam kaspra. Czasem dzieją się cuda ale u mnie ok
:slight_smile:

Żeby zaspokoić ciekawość paranoików którzy wszędzie widzą trolli to powiem tak. Samo się zje…ło i samo się naprawiło. Przyczyna nieznana.

A może użyłeś Complete Internet repair i kłamiesz że wszystko samo się naprawiło?

Muszę Cię zmartwić. Niestety nie.