Allegro - forma przesyłki

Witam,

Mam problem, bo rzadko korzystam z allegro wczoraj zkaupiłem przedmiot w postaci mp3-ki dostałem mejla ze mam wyslac należnlość za przedmiot i przesyłke na konto bankowe. Wybrałem jednak przesyłke pobraniowa priorytetowa zaplacilem za nia i za przedmiot juz na konto bankowe dopiero teraz sie dowiedzialem że za taka przesylke placi sie przy odbiorze ;/

Dostałem jednak takie wiadomosci na mejla wczesniej:

  1. Po zaksiegowaniu pieniazkow paczke wytsylamy natychmiast

Pozdrawiam

  1. Dziękuję za wpłatę za zakupiony przedmiot

  2. Towar został wysłany. Dziękuję za transakcję

Wysyałem już wiadomosci mejlową do sprzedawcy zapewne odpisze poźniej, ale może tutaj mi ktoś wcześniej powie jak będzie z tą przesyłką - przyjdzie normalnym listem poleconym ?

Tak. Skoro zapłaciłeś już z góry za przesyłkę to dostaniesz normalną przesyłkę poleconą (nie pobraniową). Sprawdź jednak przy odbiorze czy przypadkiem sprzedający się nie pomylił i nie przesłał Ci za pobraniem. Byłoby dziwne płacić dwa razy za to samo

Dobrze by było, gdybyś skontaktował się ze sprzedawcą i opisał mu swoją pomyłkę. Poza tym, przesyłki pobraniowe są na ogół droższe, więc zapłaciłeś jak za pobranie a powinieneś jak za przedpłatę - sprzedawca powinien Ci zwrócić różnicę, jeżeli zależy mu na satysfakcji klienta.

Kylek - właśnie wiem o tym wysyłałem tak jak za przesyłke pobraniową (13.50zł) dodatkowo no i oczywiście należnosci za przedmiot - dziś rano otrzymałęm mejla że kasa doszła i że wysyłał paczkę, przed godziną się zorietntowałem o mojej pomyłce i wysłałem mu stosowną wiadomość mejlową czekam na odpowiedz z jego strony. Mam nadzieje że nie będę musiał płacić dwa razy za przedmiot. Możliwe też że on się w ogóle nie zorietntował o moim błędzie zobaczył nową kase na koncie bankowym i pomyślał odrazu o przesyłce zwykłej bez pobrania.