Allegro GTX 1060 niska cena, podejrzana gwarancja

Witam zerknijcie na tą gwarancje, oraz datę zakupu i zrobienia zdjęcia. Karta jest zaskakująco tania 830zł za nówkę zapakowaną, w tej wersji chodzi po 1019-1150zł nówka, Gigabyte GTX 1060 Gaming G1 3gb. Sprzedający ma identyczne gwarancje na inny przedmiot SSD Sandisk.

Oczywiście pytałem sprzedającego gdzie kupił, odpowiadał że w sklepie gdzieś w Tychach, na pytanie o konkretną nazwę i adres cisza. Brak odpowiedzi.

Taką gwarancję to ja też ci mogę wystawić :smiley:
Podstawą gwarancji jest dowód zakupu, a nie wydrukowana z edytora tekstowego tabelka z nazwa produktu :wink: Mógł się przynajmniej tam podpisać dla uwiarygodnienia szwindlu :smiley:

Sprzedaje również SSD z identyczną gwarancją :wink: tak jak pisałem nie odpowiedział na pytanie o brak pieczątki sklepu/adres/nazwę.

nie ma pieczątki na tej gwarancji? i kto ci naprawi kartę. Sp.karta może jest po naprawie lub odnowiona :wink:

jak masz paragon fiskalny to wystarczy…chyba że się zmyje z interesem

Ja wiem :wink: dlatego nie jest tak głupi aby kupić od niego, zamieszczam to w formie przestrogi/ciekawostki. Sam fakt gdy przestał odpisywać po pytaniu o dane sklepu :wink: chciałem zadzwonić i/lub wysłać na email do tego sklepu jego gwarancje celem weryfikacji :wink: .

no jako Allergowisz Krys_pp to ma pozytywne komentarze (644) widocznie ma wejścia do hurtowni gdzie kupuje taniej. chyba nie zrobił cie w konik. Ja bym kupił

Już zamówiłem gdzie indziej :wink: spokój ducha.