Allegro i problem z szablonem [HTML + CSS]

Postanowiłem urozmaicić swoje aukcje poprzez użycie szablonów i żeby nie bawić się od podstaw ściągnąłem sobie darmowy gotowy szablon na bazie HTML oraz CSS. Nie było by żadnego problemu gdyby allegro dawało robić strony w taki sam sposób jak robi się to normalnie czyli wrzucamy gotowe pliki na serwer. I tu zaczyna się problem. Kod html który wkleja się do edytora allegro zawiera odnośnik do pliku CSS który deklaruje wszelkie rozdzielczości oraz adresy obrazków. Próbowałem wrzucić kod do edytora a plik CSS oraz obrazki wrzucić na jeden z serwerów ftp i dać odnośniki ale to się nie udało… ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem?

http://www.kurshtml.boo.pl/css/wewnetrz … ianie.html

czyli w pliku html w sekcji head:

i plik .css nie będzie więcej potrzebny. Odnośnik do niego oczywiście można usunąć.

Dzięki bardzo :slight_smile: pomogło :slight_smile:

Witam!

Chciałbym się podpiąć pod ten temat, ponieważ mam bardzo podobny problem. Tylko różnica w tym, iż mój szablon posiada aż trzy pliki css, powklejałem po kolei zawartość tych plików między te znaczniki które są podane powyżej jednak to nie pomaga, ponieważ po wklejeniu kodu w allegro, szablon się rozsypuje. Jest możliwość wykonania tego aby to działało?

Dodam, że w Operze czy w Firefoxie strona działa prawidłowo.